מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

השתלות שיער – כל התשובות לשאלות שמטרידות אתכם

התקרחות היא תופעה לא פשוטה בכלל, שקורית לרוב הגברים במהלך השנים. חלק מהנשים חוות תופעה של נשירת שיער, אשר נוצרת או מתגברת עם השנים.
גם התקרחות וגם נשירת שיער, עבור שני המינים, לרוב אינן נעימות כלל – אלו תופעות שלעתים קרובות יוצרות תחושת מבוכה, ירידה בביטחון העצמי ובדימוי העצמי.
זאת משום ששיער הראש שלנו נהיה לחלק משמעותי מהתרבות שלנו: אנחנו מתעסקים הרבה במראה שלנו ותוך כדי גם בשיער שלנו, אשר הפך לחלק בלתי נפרד מהסטייל האישי של כל אחד מאיתנו.
לנו יש דרך לסייע לכם עם המצוקה – טיפול להשתלת שיער.
זהו תחום חדיש ופורץ דרך, ואנו מבטיחים שברגע שתחשפו לכל היתרונות שלעולם השתלות השיער יש להציע תוכלו להיות רגועים הרבה יותר לקראת הטיפול.
● השיער המושתל הוא שיער טבעי לחלוטין. בטיפול להשתלת שיער, לוקחים זקיקי שיער מהמטופל עצמו מאזורים אחרים, ומשתילים את זקיקי השיער הללו במקומות בהם נוצרה התקרחות.
● בזכות העובדה שהשתלת השיער היא מגוף המטופל עצמו, האפשרות שהגוף ידחה את השתלים אינה קיימת.
טיפול השתלת שיער מביא לצמיחה מחודשת של השיער מתוך הזקיקים שהושתלו.
● לראשונה תפתרו את הבעיה מהשורש! אנו לא מציעים לכם סיוע בהפחתת הנשירה או לנסות להסתיר את ההתקרחות. טיפול השתלת שיער פותר את הבעיה באמת.

איך מוודאים שהשיער המושתל לא יקריח גם?
השיער המושתל נלקח מהאזור התורם מגוף המטופל, אזור שמבחינה גנטית שונה מאזורי הקרקפת בכך שהוא עמיד מפני התקרחות. מכאן, הרי שהשיער המושתל לא יקריח כלל אלא ימשיך לצמוח לאורך כל המשך חייו של המטופל. ניתן להתייחס אליו כמו אל שיער רגיל – להסתפר, לצבוע וכו'.
האם אהיה מאושפז? ארגיש כאב?
צריך לזכור שמדובר בתהליך פשוט למדי. הטיפול עצמו לא דורש איזושהי הכנה רפואית ארוכה, אשפוז מקדים או אשפוז להשגחה. לפעמים לפני הטיפול יש צורך לבצע כמה בדיקות מקדימות, אך לאחר מכן מיד ניגשים לטיפול. הטיפול אינו דורש הרדמה מלאה, אלא רק הרדמה מקומית וחומרי אלחוש (באזור התורם ובאזור המושתל), ואתם לא תחושו שום כאב. ההחלמה גם היא מהירה וקלה מאוד. ההשתלה הינה כל כך מוצלחת ולא ניתן לראות כי המטופל עבר השתלת שיער.

לכל מי שסובל מבעיית התקרחות מסיבה גנטית-הורמונלית.

למי מומלץ לעבור השתלת שיער?

לכל מי שסובל מבעיית התקרחות מסיבה גנטית-הורמונלית.

מי יכול לעבור השתלת שיער?

כל מי שנמצא מתאים בבדיקות המקדימות יכול לעבור את הטיפול. הבדיקות המקדימות כוללות מספר פרמטרים, כגון: גילו של המטופל, גודל ההתקרחות, מצב האזור התורם וצפיפות השיער. כל אלו הם פרמטרים חשובים ביותר כדי לראות אם הפונה הוא מועמד מתאים להשתלת שיער. חלק מהפונים אלינו להשתלת שיער אינם נמצאים למתאימים על פי הבדיקות המקדימות, דבר אשר יכול לקרות בשל סיבות שונות, למשל אנשים עם תופעת דילול שיער בחלקם האחורי של הקרקפת.
כמו כן, מומלץ לבצע השתלות שיער מגיל 25 ומעלה.

דילוג לתוכן