מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

השחקן אורי גבריאל עובד על הצגה חדשה, אסף גרניט נבחר כשגריר וגם – אורטל עמר והדר ברייר עושות קמפיין חדש

השחקן אורי גבריאל עובד על הצגה חדשה בתאטרון הצפון ונמצא בחזרות אינטנסיביות במיוחד לקראת המופע. השחקן החליט לעשות עצירה קטנה מכל הטירוף של השגרה והגיע להתארח במלון דן פנורמה, את פניו של גבריאל עם הגיעו למלון קיבלו בן ינובר, מנכ"ל מלונות דן באזור חיפה שעשה לו סיור אישי במלון וליוה אותו לחדרו. צילום: באדיבות פנורמה חיפה.

חגי שלום מבעלי קבוצת טיב טעם חתם על הסכם חסות ותמיכה אישית בספורטאים האולימפיים, נמרוד קריביצקיליאם שגב ומיה אשכנזי.  עלות החסות נאמדת ב – 150,000 ₪ נמרוד קריביצקי, זכה בימים אלה, במדליית זהב בתחרות במונטנגרו, וזכה בתואר –  סגן אלוף אירופה בטאקוונדו.  מיה אשכנזי, השתתפה תחרות אליפות עולם שהסתיימה בימים אלה, 

והיתה הישראלית היחידה שעלתה לחצי גמר.ליאם שגב היה בעבר אלוף העולם עד גיל 17 וזכה במדליית ארד באליפות העולם. המון בהצלחה בהמשך. צילום: אסף לוי.

השף הישראלי, בעל כוכב המישלן, אסף גרניט נבחר כשגריר מותג שעוני היוקרה השוויצרית  HUBLOT (הובלו).גרניט  לא יהיה השף בעל כוכבי המישלן הראשון אשר נבחר כשגריר המותג הובלו,יש כבר כמה שפים בינלאומיים ברשימה המכובדת, אשר משמשים כשגרירים למותג, דוגמאת: יאניק עלאנו , ואנדראס קמינדה בעלי שלושה כוכבי מישלן..

  צילום: תמי בר-שי.

אורטל עמר והדר ברייר הצטלמו לקמפיין פרסום חדש של קבוצת הולמס פלייס.

 בקמפיין החדש, שהצטלם במועדון הולמס פלייס פרימיום בראשון לציון, הרווקות המבוקשות  יצאו בקריאה נרגשת והכריזו שהן "מחפשות את האחד". במסגרת הצילומים, אורטל והדר 

חיפשו את הפלוס אחד שמתאים להן במתחמים השונים בחדר הכושר. צילום: עירד נצר.

לאחרונה התקיים ערב עוצמתי ויוקרתי במיוחד מסלול "אורות" בקריית החינוך ריגלר בעיר, המסלול הינו פרוייקט משותף של עיריית נתניה ,משרד החינוך, והגרעין התורני. העונה על הצורך של בנות המעוניינות בהקפדה מלאה על ההלכה תוך עמידה בבחינות הבגרות ברמה גבוהה. הן חגגו יחד עם מכובדים רבים בטקס מרגש את חנוכת מסלול האולפנה שלהן. ראש העיר הגברת מריים פיירברג הגיע וכיבדה בנוכחותה ואיחלה לתלמידות שיגשימו את כל חלומותיהם ויהוו דוגמא ומופת לכלל עם ישראל.

מרגש..

זאביק פרישמן איש עסקים מנתניה חלה לפני כעשר שנים, באמצע חייו הסוערים, במחלת הפרקינסון. חייו טולטלו והשתנו מן הקצה אל הקצה. זאביק דאג להישאר אופטימי ולא נתן לשגרת החיים שלו להשתנות.. בקרוב זאביק האלוף יציג תערוכת יחיד של היצירות שלו. התערוכה תיפתח בעמק חפר בגלריית ארט אנד אבאוט למשך חודש תגיעו לפרגן.

חניכי מרכז הנוער מקום בלב בנתניה אינם מתפשרים ולמרות ששנת הלימודים החלה לא מזמן הם כבר חושבים על השנה הבאה בה יאלצו להחליט האם לגשת ישירות לשירות צבאי או להישאר לשנת הכנה לצבא במכינות קדם צבאיות.לאחרונה יצאו שבעה מחניכי מרכז הנוער מכיתה יב' ליום הכנה מטעם מכינת יתיר, יום אותו ארגנו מנהלי ומדריכי מרכז הנוער בעיר.

פיצה רונדו ונהנים.

בפיצרייה החדשה שנפתחה לא מזמן בוותיקים בעיר נתניה מעבר לפיצה איכותית וטעימה במיוחד תקבלו גם שירות אדיב ומחבק. שלושת המתוקים בארי שחר ועילאי שהגיעו לאכול ארוחת צהריים בסניף בנתניה זכו לתמונה עם מנהל הסניף האלוף דניאל בתמונה שהגיע עד למדור הרכילות שלנו. בתיאבון.. (להוסיף לוגו של פיצה רונדו)

צלם הסלבס טל חמד הגיע לאצטדיון בנתניה בסיומו של אימון נבחרת ישראל בכדורגל והצטלם עם מנור סולומון שחקנה של נבחרת ישראל ושחטאר דונייצק ועם מאמנה של הנבחרת ווילי רוטנשטיינר התמונות כאן.

מציצים חוגג לכם יום הולדת – מזל טוב שמח!!

עדן פרטוש חוגגת 18
דילוג לתוכן