מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הר הכסף 2 – היכן ניתן למצוא כספים רדומים?

הר הכסף 2 זוהי פלטפורמה מעולה שיכולה לעזור לכם למצוא כספים אבודים או רדומים שכלל אין לכם מושג עליהם.

לאחר בדיקה מקיפה אתם יכולים למצוא כי יש לכם כספים אבודים, שהנכם כמובן יכולים למצוא במגוון דרכים שונות, למשל: יכול להיות כי מדובר על חשבון בנק ישן אשר היה בו כסף אך ככל שעבר הזמן כלל לא זכרתם זאת, ואף לא היה לכם מושג כי הכסף הזה קיים וכמובן שהוא שלכם. במצבים כאלו אתם יכולים למצוא את הכספים האלו באמצעות הר הכסף 2.

כמו כן, קיימים כל מיני בתי השקעות שונים שנועדו לנהל את הכספים של כולנו על ידי משרד האוצר, וכמובן שניתן לשחרר אותם בגיל פרישה לפנסיה. יכול להיות כי קיים לכם סכום מסוים באחד מהמקומות הללו ולכן, מומלץ לבצע בדיקה מקיפה באמצעות הר הכסף.

מדוע מומלץ לבצע בדיקה באמצעות הר הכסף 2?

באמצעות הר הכסף 2 אתם יכולים לבצע בדיקה מקיפה ויסודית ללא כל מאמץ הנדרש מהצד שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר של משרד האוצר, להגיע להר הכסף, וכמובן למלא את כל הפרטים שלכם על מנת שהמערכת תוכל לעשות עבורכם את הסריקה בצורה הטובה ביותר.

לאחר בדיקה מקיפה של הר הכסף 2, יגיע אליכם דוח מסודר מאוד, בו יהיו לכם את כל הפירוטים אותם אתם צריכים לדעת על כספים אבודים או רדומים ששייכים לכם בפלטפורמות שונות, כמו למשל: בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות, ועוד.

בנוסף, יהיה רשום לכם במדויק מה הסכום של הכספים האבודים אשר הינם רשומים על שמכם. כמו כן, יכול להיות כי תוכלו לקבל גם את כל הפרטים על קצבת הפנסיה שלכם.

דבר זה הינו מעולה ויכול לפתור לכם לא מעט שאלות חשובות.

מה מומלץ לעשות עם הכספים האבודים?

במידה וביצעתם בדיקה מקיפה באמצעות הר הכסף 2, ומצאתם כי יש לכם סכום של כספים אבודים, אתם תמיד יכולים למשוך את הכספים האלו, וכמובן לעשות איתם מה שרק תרצו.

חשוב לציין, כי ההמלצה תהיה לשמור את הכספים האבודים לגיל הפנסיה. ככל שיהיה לכם סכום גבוה יותר בגיל הפנסיה, תוכלו לקבל קצבה חודשית גדולה יותר.

עבור אנשים שיוצאים לגיל פנסיה יכול להיות כי מדובר על סכומים שיכולים להיות עבורם משמעותיים ולכן, ההמלצה תהיה לשמור את הכספים או לבצע משיכה אך לא לבזבז אותם מיידית אלא למצוא קופת חיסכון מסוימת שבה יכול להיות לכם משתלם יותר לשמור את הכספים שלכם.

כמובן שכל אחד בסופו של דבר יעשה מה שנראה לו לנכון, אך חשוב מאוד לחשוב על העתיד שלכם, לא כל אחד יכול להגיע לקצבה חודשית מכובדת ולכן, מדובר על כספים שיכולים לעזור.

דילוג לתוכן