מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הרקדנית הבאה ורוכב האופניים הבא של נתניה יבואו משכונת נאות שקד"

חוג אופניים בחסות מירוץ הג'ירו דה איטליה ,פרויקט מחול מוצלח של בי"ס עירוני למחול FLY ,פרויקט מיוחד לגיל השלישי, חוגי כדורגל לילדי השכונה  ותחרות מאכלי גבינה לשבועות – אביב פורח במרכז קהילה, ספורט ופנאי "נאות שקד."

בשלל מרכזי הספורט והפנאי בעיר לא יושבים בחיבוק ידיים והחלו בהכנות לקראת פעילויות הקיץ.

עד הקיץ ניתן לראות ים של פעילויות חדשות במרכז קהילה,ספורט ופנאי בשכונת נאות שקד שכבר חודשיים לפני הקיץ החל להשיק פעילויות מגוונות לבנים ולבנות. מרכז 'נאות שקד'  בעמותה לחינוך בלתי פורמלי יחלו להפעיל בשבועות הקרובים סדנא ללימוד רכיבה בטוחה על אופניים. כאשר גולת הכותרת של הסדנא היא החסות המיוחדת שקיבלה הפעילות מכיוון מירוץ הג'ירו דה איטליה שהתקיים בתחילת החודש בארץ והחליט לתת חסות לפרויקט המיוחד.

אבי פארג' מנהל מרכז קהילה, ספורט ופנאי 'נאות שקד': "שמח על ההזדמנות של המרכז להעניק לילדי העיר הכשרה כ"כ חשובה בתחום הרכיבה" והוסיף: "מודה למארגני מירוץ הג'ירו דה איטליה על ההירתמות למען הפרויקט".

מעבר לפרויקט האופניים הייחודי בשבועות האחרונים הושקו עוד שני פרויקטים מיוחדים. הראשון הוא חוגי  כדורגל לגילאי 6-12  והשני הוא שיעורי בלט, היפ –הופ, ומחול שנעשה בשיתוף פעולה של בית הספר היוקרתי למחול FLY " יש כאן בנות מדהימות , שמחה שאנחנו פועלים בנאות שקד , עוד תשמעו על הרקדנית הבאה מכאן " מסרה אולגה לפין המנהלת האומנותית .

גם על צרכי התושבים הבוגרים שכבר פחות רוצים כדורגל אופניים או ריקוד לא פסחו במרכז 'נאות שקד' ומפעילים מידי שבוע את 'מועדון הגיל השלישי'  בו מגיעים תושבים רבים לערב של שיח, משחק או הרצאה מרתקת.

ומה לגבי פעילויות קיץ לכל המשפחה? גם על זה חשבו ב'נאות שקד' ובחודש אוגוסט הקרוב יצא טיול משפחות מאורגן לאילת במסגרת פרויקט 'משפחה מטיילת'.

מהעמותה לחינוך בלתי פורמלי נמסר: "מרגש לראות את תושבי השכונה נהנים ממגוון הפעילויות המדהימות שמתקיימות במרכז הקהילה  אנו מודים לעיריית נתניה על התמיכה בפעילויות ומזמינים את תושבי העיר ליטול חלק בפעילות העניפה ולהנות מהפעילויות בשלל מרכזי קהילה,ספורט ופנאי בכלל ובמרכז 'נאות שקד' בפרט.

 

לפרטים והרשמה: מרכז קהילה, ספורט ופנאי "נאות שקד" 09-8650447

 

 

 

דילוג לתוכן