מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

היתרונות ברכבי קרוסאובר משפחתיים

רוצים להרגיש את התחושה של נסיעה בג'יפ מבלי לשלם הון על דלק? רכבי הקרוס אובר החדישים מעניקים לכם את החוויה האיכותית של רכב היושב ביציבות על הכביש, מזכיר בצורתו SUV ונוסע כמו משפחתית איכותית במיוחד. לרכבי הקרוסאובר המשפחתיים יש יתרונות רבים עליהם נפרט בהרחבה.

כיצד נולד הקרוס אובר?

הג'יפים כבשו את העולם בשנים האחרונות ושרתו קשת רחבה של קהלים. החל מאוהבי נסיעות השטח בדיונות ברחבי העולם ועד לנהגים המעוניינים בחוויה האמתית של רכב שטח כבד. עם זאת, לרכבי השטח היה חיסרון בולט בנסיעה עירונית רגילה. הם צרכו כמות גדולה של דלק, היו כבדים מאד ולמרות גובהם הרב לא העניקו את החוויה הקלילה של המכוניות המשפחתיות. כך נוצר הקרוסאובר המעניק חוויה של ג'יפ במכונית בגודל של משפחתית. אחד מהרכבים האהובים בישראל בקטגוריה זו הוא הניסאן ג'וק.

צריכת הדלק

יתרון חשוב נוסף שיש לרכבי הקרוסאובר הוא בתחום צריכת הדלק. היות ורכב זה אינו כבד כמו רכבי השטח הגדולים ממנו גם צריכת הדלק שלו תהיה חסכונית יותר.

אם חיפשתם לגלות כמה דלק צורך רכב קרוס אובר מבית ניסאן, מן הסתם חיפשתם ניסאן ג'וק צריכת דלק. מפתיע לגלות, אך למרות שמדובר ברכב המזכיר בצורתו SUV כבד יותר, צריכת הדלק שלו היא מינימלית. תופתעו לגלות שתוכלו לנסוע בין חמישה עשר קילומטרים ועד לשמונה עשר קילומטרים בליטר אחד בלבד! כל זאת תלוי אם אתם נוסעים בדרך עירונית או בין עירונית וכמובן בכמות האנשים ברכב ובכבודה שתסחבו עמכם. כמות האוויר בצמיגים עשויה אף היא להשפיע על צריכת הדלק ולכן חשוב למלא אותם מפעם לפעם ולבדוק כי אינם דולפים.

המחיר

רכבי קרוסאובר יהיו זולים יותר מרכבי SUV רגילים בדרך כלל. למשל, הגרסה הבסיסית ביותר של רכבי ניסאן ג'וק עולה 114,990 ₪ בלבד. אם תרצו להתקדם לגרסאות מאובזרות יותר המעוצבות בצורה אקסקלוסיבית עדיין תשלמו מחיר נמוך למדי – סביב ה 125,000 ₪. הרכבים הללו מגיעים עם מפרט מפנק ואבזור בטיחותי שהופך אותם לאחד מרכבי הקרוסאובר הנמכרים ביותר באירופה.

העיצוב

העיצוב הוא אחד מהיתרונות הגדולים של רכבי הקרוסאובר. הם נראים בדיוק כמו הג'יפים האהובים ורכבי ה – SUV הגדולים. למעשה, עם השנים, אוהבי הרכב התחילו לגלות כי רכבי ה- SUV מתחילים לדמות בצורתם לרכבי הקרוס אובר. המבנה העגלגל והאווירודינמי המהווה ניגוד גמור לצורת הקופסה המשמימה שיש לג'יפים אחרים, הפכו את הרכבים האלה לאהובים במיוחד בקרב נהגים מכל המינים ומכל הגילאים.

המשקל

היתרון החשוב האחרון, כפי שציינו בהתחלה, הוא המשקל של הרכב. למשקל זה יש השפעה לא רק על צריכת הרכב אלא גם על המנוע שאותו רכב יצרוך. למרבה המזל מכוניות כמו ניסאן ג'וק ואחרות יכולות להסתפק במנוע בנפח של 1.6 סמ"ק לערך. החוויה של נהיגה ברכבי קרוס אובר קלילים מזכירה מאד את הרכבים הקומפקטיים. היתרון של רכבים אלה ביחס לקומפקטיים הרגילים הוא הגובה של מרכב הרכב המאפשר לנסוע בנוחות כמעט בכל תוואי דרך מבלי להסתכן בנזק לחלקו התחתון.

לסיכום, רכבי הקרוס אובר כבשו את ישראל ואת העולם בשנים האחרונות. אחת החברות המציעה את הדגמים המבוקשים ביותר באירופה שמתחילים להופיע על כבישי הארץ בהמוניהם היא ניסאן. עם שלושה דגמים מובילים של ניסאן ג'וק בעיצובים שונים מעט ועם מפרט מגוון ניתן למצוא את הרכב המשפחתי האמין שיכול ללוות אתכם בנסיעה עירונית ובינעירונית. צריכת הדלק הנמוכה יחסית ל"אחיו" הכבדים יותר של הקרוס אובר ואביזרי הבטיחות הנוספים לו הופכים אותו לפרטנר המושלם בדרך.

דילוג לתוכן