מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

החשיבות הרבה של רישוי מייקרוסופט

מייקרוסופט (Microsoft) היא אחת החברות הגדולות ביותר בעולם, עם שווי שוק של קרוב לטריליון דולר, וגם אחת המשפיעות ביותר על החיים של כולנו בכל הזמנים. מייסדי החברה הם שני חברי ילדות שעזבו את הלימודים באוניברסיטה כדי להקים עסק שיפתח תוכנות. המוצר המוכר ביותר הוא כמובן מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר הקיימת כיום, ווינדוז, ובנוסף שייכים למייקרוסופט גם דפדפנים (אקספלורר ואדג'), תוכנת השיחות בווידאו סקייפ, לינקדאין שהיא אחת הרשתות החברתיות החשובות ביותר, שירות אחסון בענן (OneDrive), מערכת ניהול בסיסי נתונים, שירות ענן (Azure) וכמובן חבילת התוכנות המשרדיות אופיס.
בהתאם פתרונות הרישוי של מייקרוסופט הם בסיס לפעילות יעילה עבור כל עסק וכל ארגון כמעט.
לאילו מוצרים ניתן לקבל רישוי מייקרוסופט?
עם רישוי מייקרוסופט תוכלו כאמור לשדרג באופן משמעותי את הביצועים של העסק או הארגון. בין השאר ניתן לקבל רישוי מטעם מייקרוסופט להשתמש ב-SharePoint – סדרת מוצרים שמשמשת לניהול משותף של משאבים ומידע, כשכל מוצר כזה כולל גם שרת משותף שעליו ניתן להקים את הפורטל שבו תתנהל העבודה המשותפת, וגם סביבת עבודה נוחה שהופכת את שיתוף הפעולה לאפקטיבי להפליא.
עוד מוצר של מייקרוסופט שעבורו ניתן לקבל את האישור להשתמש הוא OneDrive, כאמור שירות האחסון בענן שבאמצעותו תוכלו לגבות את המידע הרב שקיים בעסק. כמו כן מהווה שירות זה בסיס לתוכניות התאוששות מאסון.
כמובן שגם השימוש במוצרי אופיס השונים – שבלעדיהם כמעט ואי אפשר לדמיין ניהול עסק – מחייב רישוי מייקרוסופט.


איך מקבלים רישיון להשתמש במוצרי מייקרוסופט השונים?


עבור משתמשים עסקיים, שמן הסתם זקוקים לכמה וכמה רישיונות להשתמש במוצרי מייקרוסופט, נדרש פתרון מקצועי ולא רכישה נפרדת של כל רישיון ורישיון. הסיבה לכך היא שבארגון גדול ואפילו בעסק בינוני עשויים להיות עשרות עמדות עבודה, שבכולן יש צורך ב-Word, ב-Exchange, ב-Powerpoint וכו', ולכן, על-מנת להגיע ליחס עלות תועלת משתלם, נדרש פתרון כולל.
רישוי מייקרוסופט עם חברה שמתמחה במתן שירותי מחשוב לעסקים כולל גם הטמעה מקצועית של כל התוכנות והמערכות, כך שמובטחת לכם תועלת מרבית ועוד קודם לכן התאמה מדויקת לצרכים שלכם.


למה לא כדאי להשתמש בתוכנות לא מורשות?


רישיונות של מייקרוסופט הם באופן טבעי מוצר לא זול (אם כי בהחלט משתלם!). עבור עסק או ארגון שזקוק לכמה וכמה רישיונות, מדובר בהוצאה שנתית בלתי מבוטלת, אבל גם כך בהחלט לא מומלץ להשתמש בתוכנות ובמערכות ללא רישוי מתאים. מעבר לעובדה שמדובר בעבירה פלילית, ושהעונש עליה עלול להיות כבד, רק רישוי מייקרוסופט מבטיח לכם ראש שקט מבחינת השימוש בכל כלי וידיעה שהוא אכן ימלא את ייעודו בצורה הטובה ביותר בכל מצד.
כאמור ישנם סוגים רבים של מוצרים של מייקרוסופט וגם סוגים שונים של רישיונות, ועל כן מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום כדי להגיע לפתרון הנכון ביותר גם מבחינת העלות וגם מבחינת התועלת.

דילוג לתוכן