מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הזמנת ירקות מהחקלאי – 4 סיבות לעשות זאת

אוהבים לאכול פירות וירקות? אין סיבה שלא תרכשו אותם ישירות מהחקלאי. יש כאלה שחושבים כי רכישה ישירות מהחקלאי היא מנת חלקם של סופרים ובתי עסק. אך גם אתם יכולים לבצע הזמנת ירקות מהחקלאי ישירות אליכם לבית או לכל מקום אחר. מדוע שווה לכם ללכת על האפשרות הזאת ולא לבחור באפשרויות אחרות? אנו ננסה להסביר לכם את הסיבות לבחור באפשרות הזאת. כך שאם יש לכם ספק מסוים, אחרי קריאת המאמר הוא ייעלם כלא היה.

הסחורה הכי איכותית

כאשר אתם מגיעים לסופר, בוודאי יוצא לכם לראות פירות וירקות באיכות ירודה. זה לא סוד כי הסופרים והחנויות הגדולות מנסים קודם כל להיפטר מהסחורה הבעייתית. רק לאחר מכן הם יוציאו את הסחורה האיכותית, שאולי היא כבר פחות איכותית עם הזמן. בעת הזמנת ירקות מהחקלאי אתם חוסכים לעצמכם את ההתעסקות הזאת. הפירות והירקות שתקבלו אליכם לבית יהיו הכי איכותיים שיש. זה מה שיעשה את ההבדל כאשר תכינו סלט או כל תבשיל אחר. השימוש בסחורה איכותית אידיאלית עבור כל פעולה שתעשו.

לא חייב להזמין כמויות גדולות

יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי הזמנת ירקות מהחקלאי מצריכה הזמנה בכמות גדולה. זה היה נכון עד לפני כמה שנים, אך כיום המציאות היא לגמרי שונה. תוכלו לבצע הזמנה של כמויות קטנות באופן יחסי ישירות מהחקלאי. כמובן שהמחירים יכולים להיות זולים יותר ככל שהכמות של ההזמנה תגדל. אך זוהי כבר הבחירה שלכם, וכל אחד יודע מהי ההחלטה שהכי נכונה עבורו.

תמיכה בחקלאות הישראלית

לא מעט דובר על המצב של החקלאיים הישראלים שנפגעים לא מעט. הזמנת ירקות מהחקלאי תאפשר לכם לתמוך ישירות בחקלאי הישראלי. אותו אדם שעבד המון על מנת לספק לכם את הסחורה הכי איכותית שיש. הסופרים לא יגזרו את הקופון שלהם, וגם אתם תוכלו להרוויח מכך לא מעט. התמיכה הקטנה שלכם ביחד עם תמיכתם של אנשים אחרים יכולה מאוד לסייע. פתאום תגיעו למצב שבו אתם גם מרוויחים וגם תורמים על הדרך. התמיכה בחקלאות הישראלית הכרחית על מנת שיהיה אפשר לקבל בעתיד עוד סחורה איכותית. כאשר כל הסחורה נוצרה על ידי חקלאים תוצרת כחול לבן.

העלויות זולות באופן משמעותי

מי משלם על התיווך בין הירקן לבין הסופר? ניחשתם נכון, אתם הצרכנים משלמים על כך. החקלאי מרוויח את החלק שלו, הסופר מרוויח את החלק שלו – ואתם משלמים על כך. הזמנת ירקות מהחקלאי תאפשר לכם לחסוך את החלק של הסופר, ולחסוך לא מעט כסף. בחלק מהמקרים הסופר או כל חנות אחרת לוקח מחיר כפול על מנת להרוויח. לכן שווה לכם לרכוש ישירות מהחקלאי על מנת שתוכלו לחסוך כסף. אם אתם מזמינים בכמויות גדולות, החיסכון יהפוך להיות הרבה יותר משמעותי ומורגש.

תמונה: freepik

דילוג לתוכן