מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הג'ינס המושלם לגבר

שם הכתב: ברק גולן

ג'ינס גדול מדי או ג'ינס צמוד מדי לא עושים טוב לגבר; במיוחד עבור קוראי (וגם קוראות) השבוע בנתניה ריכזנו טיפים מנצחים לרכישת ג'ינס לגברים. 

אין זה סוד, שג'ינס הוא אחד מפריטי לבוש חובה בכל ארון, גם של נשים וגם של גברים. אולם, אם נבחן מקרוב את הג'ינסים שלנו נגלה, בעיקר הגברים בינינו, שרבים מהם אינם מתאימים מבחינת הגזרה הנכונה והמתאימה למבנה הגוף. במיוחד עבור הגברים פנינו למומחי ההלבשה של חברת "לי קופר", המתמחה בג'ינסים וזהו הדי.אן.איי של החברה המשמשת כחוד החנית בתחום. מעבר לג'ינס הקלאסי שהוא חובה בכל ארון, יש גם כמה טרנדים מעניינים.

lee2

לג'ינס יש מידה

תמיד רכשו גינס בחצי מידה יותר קטנה. בגלל צורת האריגה המיוחדת והטיפול שהג'ינס עובר מבחינת שטיפות (TWILL) יש לו נטייה להתרחב לאחר לבישה בחצי מידה. לכן, מומלץ לרכוש את הג'ינס בחצי מידה קטנה יותר – כדי לשמור על המראה הרצוי.

 

שחור זה מאסט

חובה בארון גינס שחור ארוך. כן, זה מסוג הפריטים שתמיד צריך בארון, במיוחד בעונות האחרונות שהג'ינס השחור הפך להכרחי כמעט בכל הופעה. הג'ינס השחור מתאים עם כל דבר ומשתלב עם כל מראה – גם למראה יומיומי וגם לערב.

lee1

הטרנד הצר

הלהיט של העונה הוא ג'ינס במראה צר. הוא מחמיא לסילואט של הגוף ומאוד טרנדי. לא לפחד מבד לייקרה ומרגל צרה, לכל האנשים. גם במידות הגדולות, ככל שהרגל צרה יותר המראה הוא SLIM ולכן גם במידות גדולות מראה צר מחמיא יותר לגוף. לנועזים יותר ניתן למצוא את גזרת ה SLIM LAD שהיא מאופיינת במראה צר מאוד לאורך כל הרגל – כמעט מראה גרביון.

 

ג'ינס מבד סריג

לצד הקלאסי שהוא מאסט, מומלץ להתנסות עם ג'ינס ג'וג-ג'ינס שעשוי מבד סריג. הוא נראה כמו ג'ינס, אבל מרגיש כמו טרנינג. סופר נוח.

 

ג'ינס קרוע

ג'ינס קרעים הוא גם חובה לעונה הקרובה. טרנד הקרעים שממשיך כבר כמה עונות, רק הולך ומתחזק. הקרעים ממוקמים בברכיים או על כל הג'ינס. מדובר בקרעים גדולים החושפים את הרגל.

 

שבע שמיניות

טרנד חזק שבא והולך כל כמה שנים, ועכשיו הוא מוביל בקרב גברים צעירים, הוא הג'ינס באורך שבע שמיניות החושף את הקרסול למראה קליל וקיצי. מתאים ללוק ספורטיבי עם סניקרס או לוק קיצי עם סנדלים או כפכפים.

צילום אלכס ליפקין – לי קופר

דילוג לתוכן