מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הבחירה האולטימטיבית לבית היוקרתי – ריצוף שיש אלגנטי בסגנון מוקפד

יש כל כך הרבה דרכים לפוך את בית המגורים שלכם לממלכה מרגשת ומיוחדת במינה, אבל אם אתם רוצים להצליח להרשים, כבר במבט ראשון את כל מי שנכנס לבית שלכם, יש רק אלמנט אחד מנצח. ביותר ויותר בתים בישראל כיום, הבעלים של הנכס מוכנים להשקיע משאבים רבים על מנת להתקין ריצוף שיש בכל חדרי הבית המרכזיים, בצורה שמתכתבת עם העיצוב הפנימי של הבית, ונותנת לו תוספת של מראה יוקרתי וחגיגי. מדובר על ההחלטה שיכולה לשדרג בצורה משמעותית את הנראות של הבית אבל באותה מידה גם להפוך את החיים בבית לנוחים הרבה יותר. ההתקנה של ריצוף שיש מקלה מאוד על ניקיון הבית ומאפשרת לכם להיות מוכנים כל העת לאירוח של האנשים הכי יקרים לכם, בבית המרשים שלכם והמיוחד.

מה צריך לעשות כדי להתקין ריצוף שיש בבית?

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כדי להתקין ריצוף שיש בבית שלכם הוא קודם כל להחליט. אומנם אתם מחזיקים בזכויות לנכס ואתם אלה שמנהלים אותו. אבל אם אין לכם את הידע בעולם העיצוב, יכול מאוד להיות ששווה לכם להתקשר עם מעצב פנים מומחה שיכול ללוות אתכם בתהליך ההתאמה של הריצוף לנכס. כמובן שהצבעים אותם  אתם מוכרים יכולים להשפיע בצורה מאוד משמעותית על הנראות הכללית בחלל, אבל ישנם עוד אלמנטים אשר הופכים את הבחירה להתקין ריצוף שיש בבית להחלטה מוצלחת אשר תלווה אותכם בשנים הקרובות.

השלב הבא והחשוב ביותר בתהליך, הוא ההתאמה של השיש למידות הביתה המדויקות שלכם.  בין שמדובר על התקנת שיש לחלל הסלון החדרים המשותפים, ובין שמדובר על רכישת שיש לאמבטיה או לחדר האורחים, אתם לא יכולים לצלוח את התהליך ללא פגישה אחת מקדימה עם איש המקצוע שלכם. בפגישה זו ימדוד איש המקצוע שלכם את גודל הבית וינסה לחשב את כמות האריחים הנדרשת לכם בצורה כמה שיותר מדויקת, כדי שלא תישארו עם עודפים מיותרים של חתיכות שיש. אומנם תוכלו למכור את החתיכות האלה בחזרה לספק שלכם, אבל חבל פשוט לשלם יותר על מוצר שאתם גם ככה לא צריכים וזו היא בדיקה פשוטה של אורכת יותר מכמה דקות.

תהליך התקנה מקצועי – הוא תהליך שבו יורדים לפרטים הקטנים

ההצלחה של כל עבודה בתחום עיצוב הבית היא הצלחה שתלויה בפרטים הקטנים. כל גימור וכל חומר איטום שנכנס לבית שלכם, יכול להשפיע על הנרות הכללית של הבית ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם להגיע למצב שבו טעויות במדידה או חוסר מקצועיות של המתקינים, נשארות בבית שלכם לאורך שנים ומשפיעות על המראה שלו. מסיבה זו חשוב לבחור את אנשי המקצוע בקפידה, ולא לפחד לשאול אותם לאורך הדרך את כל השאלות הכי חשובות לכם.

דילוג לתוכן