מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

האיש והאגדה

טעות אחת הייתה לנו בראיון עם דודו מכלוף  והיא מקום המפגש, קבענו לשתות קפה  במתחם הפתוח "פיאנו" החדש בעיר ימים (אירופה, זה פה..) שגם בבעלותו. אז גילינו שדודו מכיר את כל העיר וכמו עליה לרגל, כל מי שעובר לידו בא מחבק, מברך וממשיך לדרכו.

מכלוף אומר אני רק האיש, האגדה זו אשתי זיווה.

דודו מכלוף בראיון שאף פעם לא קראתם.     

מאת: יאיר ישראל

בשנת 1997 רכש דודו מכלוף את הזיכיון להפעיל את רימקס  נתניה, בשותפות עם בר אבדייב, מי שהוא מכנה "אחי בדם". מאז השניים עושים חיים ,בניהם חלוקת תפקידים ברורה  "בר הוא שר האוצר ואני שר החוץ.

הגענו עד הלום

 בשנת 1997 רכשתי  בשותפות עם בר אבדייב, את הזכיון של רימקס בנתניה. בשנת 1999 הקמנו את סניף פולג -עיר ימים ועם השנים הפכנו לשם דבר ברמה ארצית ועולמית. במשך שני עשורים סניף רימקס נתניה, מהמובילים ברשת רימקס ישראל  ו-15 פעמיים נבחרנו כסניף מצטיין בישראל.

בשנת 2008  נבחרנו כזכיין השנה ברימקס העולמי, בטקס שנערך בוועידה העולמית של רימקס בלאס ואגס. אנו מיוצגים דרך חברת D.B.I  נדל"ן למגורים, שיווק נדל"ן מסחרי ויזמות. באפיק נדלן למגורים, שיווקנו אלפי יחידות דיור בפרויקטים מובילים בנתניה והסביבה. בשיתוף עם חברות המובילות: י.ח.דימרי, אלקטרה,  דיזינגוף סחר בפרוייקט לגון, בריגה בכפר יונה. שיווקנו את כל הפרויקטים של בריגה בעיר ימים תוך כדי ליווי אישי וצמוד ליקי בריגה בשיווק כל הפרויקטים שלו. שיווקנו גם לשיכון ופיתוח וי.ג.בוארון והרשימה עוד ארוכה.

מתחם פיאנו הוא הדבר הבא               

לאחרונה  נפתח  בעיר ימים מתחם יוקרתי במיוחד "פיאנו". מרב שהמתחם כל כך יפה ויוקרתי החלטנו פה אחד בישיבת המערכת לבחור אותו כשער המגזין. הסגנון האירופאי הבולט במתחם, הכי קרוב שנגיע לחו"ל בתקופה הקרובה. כשהזכרתי זאת למכלוף, חיוך רחב כיסה את פניו של דודו  שאמר: "לאחרונה ,באפיק יזמות נדל"ן, יחד עם שותפים נוספים, הקמנו את מתחם פיאנו בעיר ימים, פרוייקט של מעל 185 מיליון ש"ח. מדובר במתחם ברמה אירופאית שהופך לאטרקציה של קניות ובילוי, עסקים רבים ומגוונים כבר החלו לפעול  במתחם  היוקרתי הזה  שללא ספק עומד להיות הדבר הבא בעיר ובאזור כולו.    עוד אמר מכלוף: "באפיק היזמות  אנו משווקים עתה בניין בוטיק ברחוב החשמונאים ויוזמים הקמת מגדל משרדים ומסחר  באזור התעשיה פולג.

תגיד, גם אצלך יש רק 24 שעות ביממה?

"בר ואני מחלקים את התפקידים בצורה ברורה, אנחנו אחים בדם. חושבים אותו דבר ב90% וכדי לקבל החלטות  מוסכם ביננו שחייבים הסכמה מלאה  וכדי שנגיע ל100% הסכמה האחד משכנע את השני וממשיכים עד להסכמה מלאה.

בר הוא שר האוצר על כל המשתמע מכך ואני שר החוץ. לצדינו צוות אמין ונפלא  עם אנשים מקצועיים ומסורים שראויים לכל המחמאות."

איך תפסה אתכם הקורונה?

"בהפתעה מוחלטת  2020 התחילה מצוין. ינואר היה חודש מטורף, גם פברואר היה בסדר ואז בא הסגר ועד אמצע מאי המשק נכנס להלם. כשהמשק נפתח גילינו ביקוש לדירות גג, ודירות עם חצר, אנשים רוצים מרחבים גדולים .

החל גם ביקוש ער מיהודים בחו"ל, שהבינו שהרגישו שהמקום הכי בטוח הוא כאן בארץ והחליטו לעשות עלייה. מנגד, ישנה האטה משמעותית בכל נושא שיווק המשרדים, חברות מחשבות מסלול מחדש. תוסיף את העובדה שלא מעט עובדים כבר מהבית,  והחברות מצמצמות הוצאות.

 הקורונה פגעה מאד בתחום שיווק המשרדים."  

 מתגעגע לכדורגל חופים               

בשלוש השנים האחרונות, דודו מכלוף הוא בעלי קבוצת כדורגל חופים של מכבי נתניה. על החיידק הזה הוא מספר: " יוסי דורון חברי הטוב, מסר לי את הקבוצה, זכינו שנתיים באליפות ישראל בכדורגל חופים. בשל הקורונה בקיץ האחרון הליגה הושבתה.

בבית, אנחנו חיים את הליגה הזו. אשתי זיווה, היא הכל. היא המנטורית, מארגנת, מארחת ומגבשת את הקבוצה. היא השחקן הקבוצתי הכי חשוב ביננו. גם הילדים כבר נושמים את זה בבית. קבוצה וההנאה מושלמת . זו התרומה שלנו לקהילה.

המשפחה היא החמצן שלי           

במהלך הראיון ,דודו מדבר לא מעט על משפחתו." אשתי היקרה זיווה היא הכח המניע שלי. אשת חיל מי ימצא? אז אני מצאתי, מצאתי בגדול.

היא שותפה מלאה ופעילה. גם בפעילויות העסקיות. שאלת אם יממה אצלי היא רק 24 שעות, אז את השאלה הזו צריך להפנות אליה. אנו מגדלים את בנינו ומשקיעים בחינוך ובערכים כדי שיגדלו להיות אנשים טובים.

זיווה ואני מתחלקים בהסעות ללימודים. שלושתם כדורגלנים אז גם אחה"צ אנחנו צמודים אליהם בהסעות לאימונים ולמשחקים. זיווה והילדים הם החשובים בחיי.

בעסקים משולבים גם שני אחיי, שי מכלוף הוא העו"ד של החברה ומנהל הפיתוח העסקי. חיים מכלוף רכש לאחרונה את הזכיין של רימקס פולג- עיר ימים ובקרית השרון ואנו מלווים אותו.

אני רוצה לברך בכל הברכות את הוריי היקרים והנפלאים איריס ופליצ'ה שחוגגים 50 שנות נישואים. המשפחה היא כל עולמי." מסיים מכלוף.

כרטיס ביקור //דודו מכלוף   

גיל – 49.                                                      

מצב משפחתי – נשוי לזיווה .הורים לאיתי בן 15 ,דניאל בן 13, רועי בן 9

אוהב – המשפחה שלי

שונא – שקרנים .                                         

טלוויזיה-  ספורט .                             

קבוצה אהודה – מכבי נתניה .                               

מאכל מועדף – קוסקוס .                           

תחביב – כדורגל חופים

אזור אהוב בעיר – מתחם PIANO

סדר יום 

6:30 – בוקר טוב. התארגנות בוקר , תפילה ומתכונן להקפיץ את הילדים לבית הספר.

8:30 – קפה, ארוחת בוקר קלה לפני יום ארוך.

9:30 – מגיע למשרד. עובר על מיילים חדשים, עובר עם בר על מה שהיה ועל מה שצפוי להיות. ישיבת בוקר עם הצוות והיערכות יומית.

11:00 – פגישות, וסיבוב שטח בין הפרויקטים

14:00- משתדל להגיע לארוחת צהריים בבית. מנוחה קלה, והסעת הילדים לאימונים חוגים וכ"ו.

16:30  חוזר למשרד, המשך פגישות ועדכונים.

 20:00 ארוחת ערב קלה עם זיווה והילדים, מחליפים חוויות. לעיתים יש אירועים שאנחנו מוזמנים אליהם, ולפעמים יוצאים לדייט זוגי או אפילו הליכה על החוף. יש ערבים שפשוט נשארים לצפות בטלוויזיה ביחד.

24:00- לילה  טוב .

2 תגובות

  • דליה חלפון says:

    דודו נהנתי לקרא כל מילה בכתבה עליך , קראתי בצמאון רב ורווית גאווה על הישיגיך הרבים ובעיקר על החיבור החזק שלך עם התא המשפחתי, מאחלת לכם המשך שגשוג ופריחה חיזוק משפחתי שנה טובה ובריאה. אמן!❤

  • דליה חלפון says:

    אכן אלוף אתה

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן