מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ברוח הסילבסטר, גם הבית מתקשט:  הברזים הם התכשיטים של הבית

שם הכתב: ברק גולן

עם בוא השנה החדשה, פעמים רבות ישנו רצון לחידוש והתחדשות בבית, זה לא אומר שחייבים לקחת משכנתא. בחירה נכונה בברזים, המהווים סוג של תכשיט לבית תפתור לכם את הסוגיה ותכניס לחללי הבית מנות גדושות של סטייל ועדכניות..

לדברי שלומי צרפתי מנהל תחום כלים סניטריים בחברת אלוני: " הברזים המודרניים הם אופנה לכל דבר. מעבר למנגנונים מתקדמים המאפשרים צריכה חסכונית ושימוש ידידותי, מהווים הברזים שופר לטעם האישי."

אלוני - ברז המותג גוגליאלמי מחיר 1966 שח צילום אסף לוי אלוני - ברז של המותג גוגליאלמי מחיר 1966 שח צילום אסף לוי

חברת אלוני משיקה לשנה החדשה קולקציה רחבה הנותנת ביטוי לכל  המגמות האופנתיות בתחום עיצוב הבית: ברזי רטרו, ברזים שחורים, ברזים בצבעוניות נועזת, ברזים מטאליים המגיעים במנעד רחב של גימורים – מגימורים מבריקים ועד גימורים מוברשים המעניקים לחומר ממד נוסף ועוד ..

לדברי צרפתי: " חלל האמבט בתוספת ברז חדש משנה את פניו לגמרי. חלל המטבח  שמחליפים בו את הברז מקבל שדרוג משמעותי.  ברזים גרנדיוזיים יותר בעלי צורניות ייחודית או גוון לא קונבנציונאלי, יתאימו במקרים רבים לשירותי האורחים. הברזים משובצים כיהלומים יקרים בפינות שונות בבית, מדגישים את המראה ומהדקים אותו. כדי ליצור הרמוניה מומלץ לייצר שפה אחידה בין הבחירות. בכיוון התעשייתי  למשל, כדאי לבחור על בסיס סגנון זה את ברז נטילת הידיים, את ראש הטוש ואת הברז התחתון במידה וקיים. באופן הזה יתקבל מראה הרמוני מאוד." .

מחירי הברזים באלוני:

החל מ -600 שח

להשיג ברשת אלוני

קרדיט צילום אסף לוי

דילוג לתוכן