מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בלב כבד: מירית הררי ז"ל הובאה למנוחות

מירית הררי הצליחה לגעת בכל כך הרבה אנשים. הידיעה על פטירתה בראש השנה הציפה את הרשת. כולם קמו לבוקר עצוב. לפני כ-שנתיים מירית חלתה במחלת הסרטן. אחרי התמודדות נחושה ומעוררת השראה, מירית הררי הלכה לעולמה ביום ראשון האחרון והיא בת 53 בלבד. השבוע בבית העלמין במושב בני ציון, בני משפחתה ליוו אותה בדרכה האחרונה.

מירית הררי, אישה שהיא לגמרי השראה. אשתו של השדרן דידי הררי. בלב ענק וחיוך קורן מירית שיתפה לאורך כל התקופה בכנות אינסופית, את התמודדות הלא פשוטה שעברה . זהו רגע עצוב לכולנו.

דידי הררי נפרד ממירית , בהלווייתה שנערכה השבוע: "איך מספידים אישה כמוך, אור גדול שאת… אני לא מספיד אותך אהובתי, אני מנצל את המילים כדי להגיד – תודה…. צריך להגיד את האמת את השמש של כולנו. יש בך אור שכל מי שנחשף אליו מתמכר ומתאהב, ובשנתיים האחרונות כולם הבינו עד כמה את מיוחדת, מאירה, מהפנטת, כולם הבינו את מה שאנחנו ידענו כל הזמן. מיריתי שלי, 32 שנה אנחנו ביחד. בטוב, ברע, בכעסים, באהבה, בחברות, בהורות, וגם בסבאות. 32 שנים הם חתיכת חיים ביחד, עד שנדמה שהפכנו לאחד. את זו שאמרת לי "ואז אני אהיה כמו שמש לעולם, אהיה כמו ציפור נודדת במרחב"

ברשתות החברתיות גם בני המשפחה ספדו להררי האהובה. בתה אבישג ספדה: "רק אני מול ים שלם ולב שבור… אמא שלי, לנצח תהיי שלי". מאיה הררי: "לא אצליח עכשיו להעביר לכתב את הרגשות. אמא שלי, שמש שלי, אהבת חיי, בטוחה שעכשיו את במקום יותר טוב.. מעכשיו ההפסד הוא שלנו. הגעגוע שורף לי את הנשמה מבפנים". גם נועה הררי כתבה לאמה: "אהבת חיי, מקווה שאת עם חיוך שם למעלה. אוהבת שכואב בגוף". יהי זכרה ברוך.

הזמר ישי ריבו הוזמן ע"י דידי הררי לבצע את שירו "הלב שלי", בעקבות בקשתה של מירית ששיר זה יושמע בהלווייתה.

לפני כחודש השתתפה הררי בחתונת בתה, אבישג. החתונה נדחתה פעמיים בגלל התפשטות מגפת הקורונה. לבסוף האירוע הוקדם, בעקבות מצבה של האם. והררי זכתה לרקוד בחתונת ביתה ולרגש עשרות .

נסיים בציטוט של מירית , בפוסט האחרון שהעלתה לאינסטגרם מירית כתבה: "אחותי שאלה אותי : האם אפשר להגיד שכיף לנו עכשיו? ואני עונה " בוודאי שכיף לנו. הרי אנחנו חיים בכאן ועכשיו וזאת המשמעות האמיתית. להתרכז ברגע הזה , בטוב שבו ולהפיק ".

הפוסט האחרון של מירית הררי מ 9 בספטמבר 2020

קרדיט תמונות : עמוד האינסטגרם של מירית הררי, המלא בציטוטי השראה.

דילוג לתוכן