מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ביתני שמירה, כי שומר טוב הוא שומר שנוח לו

כמה פעמים חלפתם על פני השומר שנמצא בכניסה למרכז המסחרי האהוב עליכם או בישוב בו אתם מתגוררים והתעכבתם רגע לשאול לשלומו, איך עוברת עליו המשמרת או האם נוח לו? כנראה שלא הרבה פעמים, וזה מובן. לא נתעכב כל פעם לשיחות מסוג זה עם כל עובד שנפגוש, הם הרי עושים את העבודה שלהם ולנו יש את העניינים שלנו. יחד עם זאת, כן כדאי שנהיה מודעים לאופי העבודה של השומרים, שלא ניקח אותם כמובן מאליו כל פעם שאנחנו עוברים לידם ושנענה בסבלנות לשאלות שהם שואלים ולהוראות שהם מבצעים מתוקף תפקידם.

עבודת השומר- קווים לדמותה

עבודת השומר, עד כמה שלפעמים היא נראית לנו רגועה ומשעממת, יכולה להיות סיזיפית למדי. השומרים נמצאים בעמדתם שעות רבות, הם צריכים להיות בערנות מתמדת, לעיתים העבודה מתבצעת בעמידה ולעיתים גם בתנאי מזג האוויר לא אופטימליים ובשעות בהם אנחנו ישנים שינה עמוקה.

אז איך ניתן להקל על השומרים בעבודתם ולבצע אותה בצורה נוחה, ראויה ומכובדת? בשתי מילים – ביתן שמירה.

ביתן שמירה – מה הוא כולל?

כיום ניתן להציב ביתני שמירה כמעט בכל מקום שמצריך שמירה (אבל לא רק, הם מתאימים גם למטרות אחרות, למשל גביית תשלום בכניסה לאתרים). מקומות נפוצים בהם מוצבים הביתנים- בסיסים צבאיים, מפעלים, ישובים, חניונים, בתי ספר, מרכזי בילוי ועוד מגוון מקומות ציבוריים. הביתן הינו נייד וכבר מגיע מוכן להצבה.

הביתן הוא אמנם מבנה קטן, אך מספק לשומר את כל התנאים להם הוא זקוק כדי לבצע את עבודתו כמו שצריך. מה למשל?

*קורת גג – בימים של גשם או של שמש חזקה, השומר זקוק להגנה על ראשו. כמו כן הביתן עשוי מחומר מבודד המאפשר לשמור על הטמפרטורה.

*שקעים חשמליים – השומר יכול להטעין את הטלפון הנייד או לחבר קומקום לצורך הכנת שתייה חמה, תנור לצורך חימום בימי החורף, רדיו, מחשב, קופה ועוד.

*תאורה פנימית – רלוונטי בעיקר למשמרות בשעות החשכה.

*מקום לרהיטים – הביתנים מגיעים במגוון גדלים החל מהביתן הכי קטן בו יש מקום לשולחן אחד וכיסא ועד ביתנים מרווחים יותר. כך או כך לשומר תמיד יש מקום לשבת או להניח את חפציו האישיים.

*דלת וחלונות היקפיים – על מנת שהשומר יראה את כל המתרחש בחוץ, כולל מי שיוצא ומי שנכנס.

לסיכום
אם בבעלותכם עסק המצריך שומר או כל אדם אחר שיוצב בכניסה, מוזמנים ליצור איתנו קשר.
למידע נוסף אודות ביתנים היכנסו לאתר – https://www.cabin-container.asclean.co.il/

קרדיט לתמונות – ארבל שטראוס.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן