מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ביקור הפרויקטור בלניאדו

פרויקטור הקורונה פרופ' נחמן אש סייר הבוקר בבי"ח לניאדו

"צוות לניאדו מתמודד עם כמות גדולה מאד של מטופלים חשודים ומאומתים לקורונה. הצוות מעניק שירות רפואי מעולה, למרות שאנחנו כבר עשרה חודשים בתוך משבר הקורונה, הצוות נותן את הלב והנשמה !" אמר פרופ' אש

פרויקטור הקורונה פרופ' נחמן אש סייר הבוקר בבי"ח לניאדו. פרופ' אש התקבל ע"י הנהלת לניאדו בראשות המנכ"ל מר נדב חן. מנכ"ל לניאדו הציג בפני פרופ' אש סקירה מקיפה על התמודדות בית החולים עם הקורונה החל מפריצת הגל הראשון ועד לרגע זה, האתגרים הקליניים, הלוגיסטיים והפיננסיים. לאחר מכן סייר פרופ' אש במחלקת קורונה, במיון הנשימתי ובמיון הכללי, פגש אנשי ונשות צוות ושמע על העומס הכבד המוטל על כתפי צוות המיון.
בפני פרופ' אש הוצג מאבק בתי החולים הציבוריים, הדורשים תקצוב שוויוני כמו כלל בתי החולים במדינת ישראל. במהלך הסיור אמר מנכ"ל לניאדו:
"אנחנו נאבקים בקורונה כבר עשרה חודשים, הצוות כולו מגויס למען הטיפול בחולים, האבסורד הוא שאנחנו נאלצים להתמודד עם בעיות פיננסיות דווקא בתקופת מגיפה. לניאדו, יחד עם שאר בתי החולים הציבוריים, קיבל הבטחות לרוב ממשרדי האוצר והבריאות בנוגע לסגירת שנת הכספים 2020 ובנוגע לתקצוב שוויוני קבוע. הטיפול בחולים מחייב התמקדות בעשייה הקלינית ולא בנושאים פיננסיים. אני מצפה ממשרדי האוצר והבריאות לעמוד בהתחיבויות ולהעביר עוד היום את הכספים, על מנת שנוכל להמשיך לטפל בחולים. אפשר לפתור את זה היום"
קרדיט תמונות: דוברות לניאדו

דילוג לתוכן