מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

נתניה מצטרפת למהפכת הפארקים הדיגיטליים

שם הכתב: ברק גולן

בחול המועד פסח – יהפוך פארק אגם החורף לפארק דיגיטלי אשר יאפשר לילדים ובני נוער להוריד אפליקציה חינמית ולשחק באופן תחרותי בפארק ובתוך כך – ליהנות מחוויה דיגיטלית, חינוכית ומאתגרת.

בלחיצת מקש בטלפון הנייד – יוכל השחקן להיכנס לאפליקציה, לענות על השאלות שבסופן יתבקש לבצע משימה כמו להצטלם עם חברים לסלפי, להסתדר בטור מהגבוה לנמוך וכך הלאה ולצבור נקודות אל מול היריב.

 

הכוונה היא להעשיר את מגוון הפעילויות בפארק, להרחיב את הידע הכללי בנושאים שונים ובעיקר – ליצור חווית פסח עכשווית, הנשענת על הטכנולוגיה המתקדמת.

בהמשך – תרחיב העירייה, בשיתוף חברת משכ"ל וחברת "טוטם" את החוויה הדיגיטלית גם בפארקים ובגנים נוספים ברחבי העיר.

יש לציין כי פארק אגם החורף הממוקם על ציר בן גוריון הוא פארק טבע עירוני המשלב את ערכי הטבע הייחודיים של שלולית החורף ומשמר את המערך הבוטני והזואולוגי של השלולית, עם מערך עשיר של מתקני משחק ובהם: מתקנים עכשוויים לילדים , מתקני ספורט ובהם סקייט-פארק אתגרי, שבילי הליכה וטיול, לרבות שבילים לרוכבי אופניים.

 

עו"ד שירי חגואל סיידון, מ"מ ראש העיר, הממונה על השירות הדיגיטלי בעירייה, מי שמובילה את המיזם: " אני גאה להרחיב את אפשרויות הפנאי והבילוי של ילדים ובני נוער בנתניה.

החוויה הנוכחית הינה סנונית ראשונה שתביא בעקבותיה אביב של חוויות בפארקים ובגנים השווים של נתניה ותעשה לנו יופי של חוייה, עניין ואתגר."

שירי חגואל סיידון

דילוג לתוכן