מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אישורי הגעה לחתונה – ללכת על בטוח

שם הכתב: מדור פרסומי

הטבעת נשלפה, היא אמרה כן. אפשר להגיד מזל טוב, אתם בדרך לחופה. בשעה טובה סגרתם מקום, בחרתם תאריך, שמלת כלה, דיג׳יי, צלם מגנטים, וכל מה שצריך. ויש כמובן רשימת מוזמנים, בתקווה שלא שכחתם להכניס את החברה הטובה שלה מהצבא ואת הדודה של אמא שגידלה אותך עד שהלכת לגן חובה.

כעת, כשהכול סגור, נדמה שחשוב להיערך מראש לכמות המוזמנים שיגיעו לאירוע בפועל. אך מאחר וארגון חתונה הוא ג׳וב לכל דבר, אמנם בלי בוס אבל עם המון לחץ להספיק הכול בזמן ושיהיה הכי טוב שאפשר, עדיף להיעזר במי שיוכל לקחת את זה על עצמו.

אז יש חיה כזאת – שירותי אישור הגעה. למעשה, בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות שמתחתנים שוכרים שירותי חברות או מפעילים שונים לאישורי הגעה. ולא בכדי, זוגות אשר השתמשו בשירות כזה, ימליצו לעשות כך. מהם היתרונות של שירות אישורי הגעה לחתונה?

קבלת תמונת מצב מוקדמת

חתונה או כל אירוע אחר, כידוע, הם דבר שנערכים אליו מראש. יש הוצאות כספיות, ולא מעט. לכן, שימוש בשירות אישורי הגעה לחתונה יספק תמונת מצב מוקדמת לגבי אחוז המוזמנים המגיעים בפועל. למשל, כאשר 240 מתוך 300 מוזמנים מאשרים הגעה, ניתן לעדכן נותני שירותים מסוימים כספקי אלכוהול, שישנו כמויות בהתאם. מן הטבע שהיערכות מוקדמת תוליד המשך תכנון חכם יותר ולפרקים תחסוך גם חלק מהכסף.

שירות בקליק

רוב שירותי אישורי ההגעה מתבצעים בעזרת פלטפורמה אינטרנטית. כך שאם קיבלתם אישור הגעה לחתונה שמתרחשת בעוד מספר שבועות, אבל אתם בדיוק נמצאים מול שער ברדנבורג בברלין, לחיצה קצרה על הלינק לאישור לא תגזול יותר מידי מזמנכם היקר ולא תפריע לחופשתכם. חברות רבות אף משתמשות בשירות משולב של שיחה טלפונית ושל שליחת קישור ב-SMS. כך שאולי מי שנמצא כרגע בחופשה, יוכל לענות רק ל-SMS, ומי שלא בוודאי זמין בטלפון ויוכל לעדכן מיידית את חברת האישורים.

אפשרות למעקב

שירותי אישורי ההגעה לרוב עובדות כך שעם כל מוזמן ישנן לפחות שתי התקשרויות, כאשר לפחות באחת מהן יש מענה מצד המוזמן, ועדכון בזמן אמת לבעלי השמחה. ככלל, בעלי השמחה יעודכנו ע״י חברת אישורי ההגעה בכל מוזמן המאשר/אינו מאשר הגעה. ההתקשרות האחרונה למוזמנים, ככלל תהיה תזכורת בהודעת SMS ביום האירוע, שתכיל גם כתובת מדוייקת לניווט למקום האירוע, למקרה שאין בידיך את ההזמנה.

שירותים נוספים

לאחר שהתמונה ברורה יותר, אפילו שבוע לפני האירוע, סידור השולחנות יהיה קל משמעותית. חברות אישורי הגעה מספקות שירותים נוספים מרגע יצירת ההתקשרות מולם. בין אותם שירותים – ניהול וסיוע בסידור ההושבה, ניהול רשימת המוזמנים בקובץ אונליין שישותף לבעלי השמחה ויתעדכן בזמן אמת, בירור מי מהמוזמנים צריכים לקבל מנות מיוחדות, ויתרה מכך, השירות כולו יכול להתנהל בשפות שונות, בין אם למוזמנים מסויימים ובין אם לכולם – ניתן להתאים זאת מראש.

https://saveadate.co.il/

תמונה באדיבות: https://www.pexels.com

 

דילוג לתוכן