מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אוקסו אורגניק – טכניקה חדשנית להחלקת השיער

שם הכתב: מאמר פרסומי 1106170720

ההחלקה האורגנית 'אוקסו אורגניק' – OXO ORGANIC  נחשבת כיום לאחד המוצרים המפתיעים והפופולריים ביותר בתעשיית טיפוח ועיצוב השיער. למעשה, מדובר במוצר מהפכני המבוסס על טכניקה בשימוש חומר פעיל טבעי ולא כימיקלים. טיפול ההחלקה אינו שובר את מבנה השיערה ואף יתרה מכך – מביא לשיקום ושיפור מראה השיער. לאחר סיום תהליך ההחלקה האורגנית תבחיני כי שיערך חלק ומלא ברק ואין צורך לייבש אותו בפן ולא תידרשי להשתמש במוצרים ללא מלחים, למעשה תוכלי לרחוץ בים המלח מבלי לפגום בהחלקה. בהחלקה האורגנית אוקסו אורגניק אין כימיקל הכופה על השיער להתיישר אלא מתבסס על הנוסחה הייחודית המאפשרת למעצב השיער לקבע את צורת השיער לצמיתות מבלי לפגוע בשיער בתהליך ההחלקה.

האם ההחלקה האורגנית – OXO ORGANIC  – מתאימה לכל סוגי השיער?

החלקת שיער אוקסו אורגניק מתאימה למגוון רחב של לקוחות : בעלות שיער גלי, מתולתל, מקורזל, צבוע, שיער אתיופי, שיער שבור ועוד. בתום הטיפול במספרה השיער יישטף ותוכלי לראות תוצאה כבר לאחר השטיפה, שלא כמו בהחלקות האחרות. כמו כן, ההחלקה האורגנית מותרת גם לנשים בהיריון וגם לנשים מניקות מכיוון שבמהלך התהליך החומר נשטף מן השיער ב-100% לפני השימוש במחליק ולכן איננו משחרר עשן מסוכן לנשימה. כמו כן, בשל העובדה כי החומר נשטף אין סכנה של שאיפת אדים, ריחות לא נעימים וגם לא שורף או צורב את העיניים. נהוג לחשוב כי המוצרים האורגניים הם פחות "חזקים" אך למעשה החלקה אוקסו אורגניק אפקטיבית הרבה יותר מן המוצרים המתחרים משום שהיא מבוססת חומר פעיל, בעל מבנה אורגני שאיננו מזיק לשיער ומביא לתוצאה מרהיבה המאפשרת אורח חיים נטול התעסקות ואיסורים. כלומר, כבר בסיום ההחלקה תוכלי לצאת מן המספרה ולחפוף את שיערך ללא חשש, תוכלי גם לטבול במי בריכה / ים או לאסוף אותו. צורת השיער לאחר ההחלקה האורגנית תהייה בעלת מראה טבעי, השיער ינוע בחופשיות ותוכלי לעצב אותו בקלות.

מדוע אוקסו אורגנית עדיפה על פני ההחלקות האחרות ?

לעומת ההחלקות המתחרות – אוקסו אורגניק נותרת לצמיתות ולא יורדת לאחר זמן קצר. כמו כן, ההחלקה נשטפת מן השיער טרם השימוש ובמחליק ותהליך ההחלקה ידידותי ונעים יותר. היתרון הבולט ביותר זו העובדה כי אוקסו אורגניק מקנה שיקום אמיתי ולא מזויף לשיערך, שלא כמו החלקות אחרות שמצפות את השיער בפורמלין וחונקות את השיערה בציפוי. בין החומרים שמרכיבים את ההחלקה האורגנית ישנם גם חומרים טבעיים כמו שמן קקאו המקנה ברק פנימי לשיער ואגוזי שיאה אשר מרככים ומאפשרים לו תנועה טבעית. ההחלקה האורגנית לא מעמידה אותך בפני איסורים כמו – אסור לחפוף עם מוצרי שיער מסוימים, אסור להכנס לים/לבריכה, אסור לאסוף את השיער וכדומה. כמו כן, לא תצטרכי לעשות שימוש במחליק או מייבש שיער בכדי "לשמר את ההחלקה" מכיוון שההחלקה האורגנית היא התכשיר הבסיסי והיחיד שמביא לתוצאה האולטימטיבית. כמו כן, אין צורך לרכוש מוצרים נלווים או תוספים.

השיער שלנו חשוב ומשמעותי למראה החיצוני ולשמירה על הקרקפת ולכן חשוב לייחס לו חשיבות מירבית. אם בחרת להחליק את שיערך עשי זאת באמצעות השיטה של OXO ORGANIC  ותגלי כי שיערך משוקם ומטופח היטב. חוות הדעת והביקורות אודות המוצר מציפות את הרשת בחיוביות והמלצות, הצטרפי גם את אל קהל הלקוחות של אוקסו אורגניק ותהני משיער מרשים, מלא ברק ובעל תנועה טבעית ומראה יפייפה. אוקסו אורגניק הינה ההחלקה האורגנית המהפכנית שמביאה לתוצאות מדהימות לאחר טיפול אחד.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן