חדשות הנדל"ן: קבוצת איציק תשובה תקים פרויקט מגורים, מסחר ותעסוקה בשכונת נוף השרון בנתניה בהשקעה של כמיליארד שקל

8 0

קבוצת איציק תשובה חתמה על עסקת קומבינציה לצורך הקמת פרויקט מגורים בעירוב שימושים בשכונת נוף השרון בנתניה, שיכלול בין היתר כ-300 יחידות דיור ב-3 מגדלים בני 30 קומות כל אחד, כמו גם שטחי תעסוקה ומסחר ו-4 מפלסי חניון של חניה תת קרקעית. הקבוצה חתמה על הסכם קומבינציה עם בעלי הקרקע וחלקה בשטח יהיה 62%, ובעלי הקרקע 38%. היקפו הכספי של הפרויקט מוערך בכמיליארד שקל. את בעלי הקרקע ייצג משרד עו"ד גוגיג ואת קבוצת איציק תשובה ייצג משרד גולן.

ויקטור חביב, מנכ"ל קבוצת איציק תשובה מסר ל"השבוע בנתניה":  "העיר נתניה עוברת בשנים האחרונות תנופת בנייה ופיתוח משמעותית בעידוד העירייה, הכוללת הקמה ופיתוח של שכונות חדשות, אזורי מסחר ותעסוקה, תשתיות ועוד. קבוצת איציק תשובה רואה בפרויקט כצעד נוסף לשיפור פני העיר, תוך מתן דגש על סטנדרט גבוה ואיכות חיים גבוהה. הפרויקט בשכונת נוף השרון יציע חווית מגורים עירונית, בשילוב עם טבע אל מול השטחים הירוקים, נגישות תחבורתית גבוהה ופתרון לכל צרכי היומיום".

שכונת נוף השרון היא אחת מהשכונות החדשות המתפתחות בעיר נתניה בשנים האחרונות, לצד עיר ימים, אגמים וקריית השרון שנבנו בעשורים האחרונים. השכונה ממוקמת בצידו המערבי של גשר האר"י המקביל לשכונת קריית השרון, והיא נבנית בהשקעה עצומה של הרשות המקומית. פיתוח השכונה ע"י עיריית נתניה באמצעות ח.ל.ת – החברה לפיתוח נתניה ותאגיד המים "מי נתניה", כולל עבודות תשתית נרחבות של מדרכות וכבישים, מים, ביוב וניקוז, תאורה, תקשורת ושאר פיתוח סביבתי.

הפרויקט יוקם  בסמוך לריאות ירוקות בדמות פארקים ושטחים פתוחים. חוף הים במרחק דקות נסיעה. כמו כן, בסמוך לפרויקט צפויים להיבנות מוסדות חינוך וציבור, מתחמי בילוי ופתרונות תחבורה, גנים ציבוריים רבים, מרכז מסחרי ומרכז קהילתי חדש.

קבוצת איציק תשובה פעילה בעיר נתניה עם פרויקטים מגוונים, ביניהם: פרויקט החלוצים שאוכלס לאחרונה, הכולל משרדים ומסחר; פרויקט מטרופולין, הנבנה בימים אלה באזור התעשייה פולג, ויכלול משרדים ומסחר; וכן פרויקטים עתידיים כמו חידוש מתחם השוק וקולנוע שרון. 

Related Post

הכי מצטיינים שיש

Posted by - 6 באוקטובר 2019 0
כמיטב המסורת בחרה עיריית נתניה את העובדים המצטיינים לשנת 2019; פיירברג-איכר: "המערכת העירונית עמדה גם בשנה היוצאת ביעדיה בזכות עובדיה"…

תפילה למען המדינה

Posted by - 30 באפריל 2019 0
עיריית נתניה ועמותת רגעים מזמינות את הציבור לתפילה חגיגית של  יום העצמאות ה-71 למדינת ישראל. ליל עצמאות חגיגי בנתניה: ביום…

טו בשבט בפתח

Posted by - 13 בינואר 2021 0
הכוכבים של ט"ו בשבט ט"ו בשבט הגיע חג האילנות, ואצלנו חג הפירות היבשים. פירות יבשים אמנם טעימים ומתוקים ובהחלט יכולים…
כלי נגישות