מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

תורמים ונהנים

מתנדבי שנת השירות של ארגון הנוער 'השומר החדש' הובילו הפנינג התרמה מוצלח במיוחד לתושבי הדרום וכוחות הביטחון

בעקבות המצב הביטחוני, קיימו ה'שין שינים' של ארגון הנוער 'השומר החדש', הפועלים תחת מחלקת הנוער של אגף נוצ"ץ בעיריית חדרה הפנינג התרמה לתושבי הדרום וכוחות הביטחון. ההפנינג התקיים בגן ברנדייס בשיתוף עם וועד שכונת ברנדייס ותושבים פעילים והרווחים נתרמו לטובת תושבי הדרום וכוחות הביטחון.

'השומר החדש' הוא ארגון חברתי, חינוכי וציוני שהוקם ב 2007 על ידי קבוצת מתנדבים אוהבי הארץ, בכדי לשמור על אדמות המדינה תוך סיוע והעצמת החקלאים וגורמי האכיפה, לצד חיבור אזרחים וצעירים לאדמה, לאהבת הארץ ולזהות ציונית, ומוביל פעולות התנדבותיות וחינוכיות במרחבים חקלאים ברחבי המדינה. הארגון פועל בחדרה מזה חמש שנים בשטחיה הירוקים של החווה לחינוך חקלאי ולימודי סביבה 'ערוגות פלז' בברנדייס ומציע לחניכיו לחוות חיבור לאדמה גם במקום מגוריהם, פעילות קהילתית ופעילות חקלאית חווייתית מעצימה.

האירוע שנערך בהובלת מתנדבי שנת השירות של 'השומר החדש' בגן ברנדייס, כלל תחנות מגוונות לילדים, דוכני מכירות, הרקדה כיפית למשתתפים ועמדה לתרומות. לקחו בו חלק חניכים של ארגון הנוער 'השומר החדש' בחדרה, שהכינו בעצמם ומכרו מאכלים שונים והשתתפו בו תושבי שכונת ברנדייס. הרווחים כאמור, הועברו במלואם כתרומה לתושבי הדרום ולכוחות הביטחון.

רכזת תנועות הנוער ומעורבות חברתית קהילתית גליה לבן אבוהב: "היה מרגש מאוד לראות את תושבי השכונה יוצאים סוף סוף למרחב ושותפים לאירוע כה משמעותי, תודה רבה לכל מי שלקח חלק פעיל ושיתף פעולה, וכמובן לוועד השכונה, לילדי הצהרון ולכל התושבים ולקהילה שבאו שהרימו והשתתפו באירוע כל כך חשוב! תודה גם לקומונה המדהימה שלנו. כולם מוזמנים לפעילות של השומר החדש בימים א' וד'".

לפרטים על הצטרפות לתנועות הנוער בעיר יש לפנות לגליה לבן אבוהב 0522379710

דילוג לתוכן