מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

תגבור הביטחון באמצעות מצלמות אבטחה

הביטחון האישי של תושבי חדרה יתוגבר באמצעות מצלמות גוף שיוצמדו לצוות השיטור העירוני, וכן בתוספת מצלמות אבטחה בגנים הציבוריים בעיר

כתב: ברק גולן

שוטרי משטרת חדרה יצוידו במצלמות גוף, ובתוך כך יצוידו גם צוותי השיטור העירוני.

המצלמות יופעלו בכל מפגש של שוטר התחנה או שוטר מצוות השיטור העירוני עם אזרח, כדי להקליט ולתעד את התנהלות המפגש וחילופי הדברים.

השימוש במצלמות והתיעוד באמצעותן נועד לריסון כל הצדדים, כך שהוא טוב להגנת התושבים והשוטרים כאחד.

בשלב זה יצוידו רק השוטרים בצוותי השיטור העירוני, אך באגף ביטחון ואכיפה של עיריית חדרה פועלים על מנת שגם מפקחי העירייה יצוידו במצלמות גוף.

מנהל אגף אכיפה וביטחון בעירייה איתן כהן מעדכן כי פעילות המניעה והאכיפה תתוגבר גם באמצעות התקנת מצלמות אבטחה בגנים הציבוריים בחדרה ובמקומות מרכזיים אחרים בעיר.

העירייה קיבלה תקציב ייעודי להגדלה במספר המצלמות, והן מוצבות במיקומים הנקבעים בשיתוף ובתיאום עם המשטרה.

במסגרת זו הוצבו לאחרונה מצלמות אבטחה, המיועדות גם להקלטה וכריזה, במיקומים שביניהם  הטיילת החדשה, גן יהושע בשכונת האוצר ובגנים ציבוריים נוספים.

לדברי כהן, לעירייה רשימה של מקומות מרכזיים נוספים, שמתוכם הוצבו מצלמות במספר גנים ציבוריים, וכעת נבחנים יתר המקומות לקביעת סדר עדיפויות בשיתוף המשטרה.

בשנים האחרונות הותקנו מצלמות אבטחה בעשרות מיקומים מרכזיים. מצלמות אלה מחוברות למוקד העירוני ומתעדות את המתרחש ברחבי העיר, ופעמים רבות מסייעות למשטרת חדרה בפעילותה.

דילוג לתוכן