מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שירות חדש של עיריית חדרה: ווטסאפ ואינסטגרם עירוניים

עיריית חדרה הוסיפה שני ערוצי מידע מקוונים נוספים, ווטסאפ ואינסטגרם, המצטרפים למגוון ערוצי המידע וההתקשרות העומדים לרשות הציבור.

את האינסטגרם העירוני ניתן למצוא הן תחת השם עיריית חדרה והן תחת השם hadera.city.

לווטסאפ העירוני, המקושר ישירות למוקד 106, ניתן להתחבר באמצעות המספר: 053-4000106.

כל הערוצים המקוונים שמספקת העירייה, כוללים מידע רב, עדכונים, הודעות עירוניות ודיווחים שונים, ובעיקר מהווים אמצעים קלים וזמינים לתקשורת דו צדדית עם התושבים.

אמצעי ההתקשרות שמספקים הווטסאפ והאינסטגרם מצטרפים למוקד העירוני 106 המאויש בכל שעות היממה; לדוא"ל פניות הציבור jodit@hadera.muni.il; וכן אמצעים מקוונים כמו אתר האינטרנט של העירייה (www.hadera.muni.il); דף הפייסבוק של העירייה (עיריית חדרה); והאפליקציה העירונית הניתנת להורדה בטלפונים הניידים.

יצוין כי בימים אלה שוקדת העירייה על הקמת אתר אינטרנט חדש, שיחליף את הקיים ויפעל בהתאם לחוק הנגישות במטרה לאפשר לאנשים עם מוגבלויות את השימוש בו.

בכל האמצעים שצוינו מתקבלות פניות של תושבים ומטופלות במהירות על-ידי מחלקות העירייה. כמו כן הם מעדכנים באופן שוטף בחדשות עירוניות, מבזקי עדכון שוטפים, מידע על מכרזים, טלפונים ודרכי התקשרות עם בעלי תפקידים בעירייה, קישור לגופי סמך של העירייה, ביניהם העמותה לתרבות הפנאי (על"ה), הקרן לפיתוח חדרה, תאגיד מי חדרה, מוזיאון החאן וכדומה.

באמצעות אתר האינטרנט והאפליקציה ניתן ליהנות משירותים רבים נוספים, כולל ביצוע תשלומים (ארנונה, מי חדרה, תשלומי מערכת החינוך, אגרות שילוט, דוחות פיקוח, דוחות חנייה וכדומה) באופן מאובטח, רישום לגני ילדים, ושירותים רבים נוספים.

במטרה לעודד תיירות לחדרה ובמקביל לעודד את העסקים בעיר, השיקה העירייה בשיתוף חברת התיירות "נחלים" גם אתר לתיירות ובילוי בחדרה. באתר מרוכזות האפשרויות הרבות לבילוי ופנאי בחדרה, כולל תיירות, מסלולי טיולים, מופעי תרבות, ספורט, מסעדות ובתי קפה, מבצעים שונים ועוד. www.hadera-tour.city.

כאמור, לכל האפשרויות המקוונות שמציע העירייה מצטרפים כעת גם ווטסאפ ואינסטגרם.

ראש העיר צביקה גנדלמן מדגיש כי, העירייה פועלת כל העת לשפר את השירות שהיא מעניקה לתושבי חדרה, וערוצי התקשורת המקוונים הם רק חלק משיפור השירות. "באמצעות השימוש באמצעי המקוונים יכולים התושבים ליהנות משירותים רבים ולהתעדכן במידע רב ומפורט על פעילות העירייה המתבצעת בשקיפות מלאה. במקביל עומדים לרשותם ערוצי תקשורת ישירים לעירייה בכל תחום ועניין".

3 תגובות

  • הורביץ זאב says:

    אני מבקש שוב ושוב לגזום או לעקור עץ העומד בכניסה לחצרי ברחוב הרצל 74 ב ..היות ונושרים עלים רבים ופירות העץ כם נושרים לחצרי ומביא איתם נמלים וליכלוך רב. איני יכול לשבת בחצר היות שהנמלים ומזיקים אחרים גורמים לגרודים .כך גם איני יכול לארח ולא יכול לשבת עם מישפחתי בחצר.

  • הואביץ מיע says:

    וליכלוך רב. איני יכול לשבת בחצר היות שהנמלים ומזיקים אחרים גורמים לגרודים .כך גם איני יכול לארח ולא יכול לשבת עם מישפחתי בחצר.

  • הורבית מיכל says:

    ברצוני לבקש בכל לשון של בקשה לגזום או לעקור עץ הנימצא בכניסה לחצרי והמיא איתו ליכלול.יתושים.זבובים.נמלים.ועוד מזיקים שלא מאפשרים לי ולבני ביתי ולאורחים לשבת בחצר..

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן