מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ראש עיר חדש בחדרה

ניר בן חיים נבחר לתפקיד ראש העיר בפועל בישיבת מועצת העיר. ביומו הראשון כינס את מנהלי האגפים והחברות העירוניות לתחילת עבודה ויצא לסיור ראשון בגבעת אולגה למפגש עם תושבים

בישיבת מועצת העיר שלא מן המניין, שנערכה ב-19 בינואר 2022, נבחר ברוב קולות, ניר בן חיים לראש העיר בפועל. בעת היבחרו הצהיר בן חיים כי הוא יפעל לתת את השירות האיכותי והמקצועי לתושבים וישים בעדיפות עליונה את נושאי החינוך, חזות פני העיר ופיתוח העיר.

ביומו הראשון לתפקיד כינס את מנהלי ומנהלות אגפי העירייה והחברות העירונית וביקש להמשיך בעבודתם המקצועית, על אף השינוי, ולתת את השירות הטוב ביותר לתושבים. עוד בפגישה הבהיר ראש העיר כי הוא סומך על מנהלי ועובדי עיריית חדרה, ומצפה לשיתוף פעולה מלא כדי להניע את העיר ולפתור את הנושאים המיידים שעומדים על שולחנו. בפגישה השתתף סגן ראש העיר, רומן גישר.

בהמשך יצא ראש העיר לסיור בשכונת גבעת אולגה בליווי חברי המועצה צ'יקו וקנין ושלמה בוזגלו ונפגש עם התושבים והתושבות בשכונה. ראש העיר ביקר במתחם הבדיקות שנפתח במתנ"ס גבעת אולגה על מנת לבדוק את איכות הטיפול ומתן השירות והודה לצוות המסור של מד"א על עבודתם.

בנאומו בישיבת המועצה אמר ראש העיר, ניר בן חיים:  "קיבלתי על עצמי אתגר גדול בניהול העיר ואני מבטיח שאפעל כדי להצעיד את העיר קדימה ולשפר את איכות השירותים לתושבים". בן חיים קרא לכלל חברי המועצה לשים את טובת העיר לנגד עיניהם ולפעול לקידום העיר.

לפרטים נוספים

גל סעדה – 052-6405995

דילוג לתוכן