מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

קוד מנצח במרכז הצעירים

מרכז הצעירים העירוני "טורבינה" עומד לארח את היזם אלון אולמן בהרצאת זום שתעניק כלים לפריצת הגבולות להצלחה אישית

מרכז הצעירים העירוני "טורבינה" עומד לארח את אלון אולמן, מפתח מודל "קוד המנצח", בהרצאת זום שתעניק כלים לפריצת הגבולות להצלחה אישית.

סיפורו של אולמן מעורר השראה. לפני מספר שנים היה על סף מוות בעקבות אירוע נדיר של קריסת ריאה (פעמיים) שהביא בהמשך לכריתת חלק ממנה. הוא הבין שאם החיים הציבו לו גבולות כל כך ברורים, הוא חייב לנסות למתוח אותם קצת. כך החליט להפוך את הנחישות ואת פריצת הגבולות הפיזיים והמנטליים לאורח חיים.

בין היתר השתתף 5 פעמים בתחרות איש הברזל. על קו הסיום של תחרות "איירון-מן" הראשונה שאותה סיים בהצלחה לאחר שכרתו לו שליש ריאה, הבין שרוב הזמן אין האנשים מגיעים לגבולות של עצמם, וכי כל אחד יכול לחיות חיים טובים, וממומשים יותר. מאז חלחלה בו ההכרה החל להקדיש את חייו למפות, לפתח מודלים שיסבירו מה מבדיל בין המנצחים לבין השאר, ולגלות את הדנ"א של ההצלחה המעשית.

בייחוד ידוע אולמן כמפתח מודל "קוד המנצח", שיטה ייחודית לפריצת גבולות אישיים וארגוניים, אשר עם השנים הפכה לשיטה מובילה בישראל.

במרכז הצעירים העירוני מזמינים להצטרף להרצאה, שתתקיים ביום שני ה-11 בינואר בשעה 20:00, וגורסים כי: "פריצת הגבולות שלכם מתחילה אצלנו! הירשמו למפגש מעורר השראה שנותן כלים מעשיים לפרוץ את הגבולות שלכם ולהצליח".

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אך יש להירשם מראש באמצעות וואטסאפ: https://wa.me/+9720532744506 .

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן