מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

סניף נוסף של 'יד שרה' יוקם במול החוף

מייסד ויו"ר אגודת 'יד שרה' אורי לופוליאנסקי התארח בשבוע שעבר בוילג' מול החוף, זאת, לקראת הקמת סניף נוסף ל'יד שרה' במתחם.

ראש עיריית ירושלים לשעבר ומייסד 'יד שרה, מעמותות ההתנדבות הגדולות בישראל, הגיע בשבוע שעבר למול החוף, למפגש בהשתתפות שר האוצר לשעבר ויליד גבעת אולגה משה כחלון, נציג הקהילה היהודית במרסיי, חבר המועצה הרב בנצי נורדמן והמשנה לראש העיר חדוה יחזקאלי. המפגש המרגש התקיים לקראת הקמתו של סניף יד שרה במתחם מול החוף, שיהווה סניף שני בחדרה, לצד סניף יד שרה בהלל יפה, שנפתח לפני שנים אחדות. יחזקאלי: "מעתה יוכלו תושבי חדרה להגיע גם למול החוף ולהיעזר בציוד הרפואי של יד שרה."

במהלך הפגישה, סיפר לופוליאנסקי על הסיפור מאחורי הקמתה של עמותת יד שרה בשנת 1974 והקמתו של הסניף הראשון שנתיים מאוחר יותר, על הדרך שעשתה העמותה עם השנים, עם מעל ל 100 סניפים ברחבי הארץ וכ 7,000 מתנדבים ועל מגוון השירותים שהעמותה מציעה למאות אלפי ישראלים מדי שנה, ביניהם השאלת ציוד רפואי ושיקומי, מוקד מצוקה לליווי וייעוץ רפואי 365 ימים בשנה, שירותי הסעות למוגבלי תנועה ועוד. התרגשות גדולה נרשמה כאשר סיפר לופוליאנסקי על תרומתו המיוחדת בהספקת בלוני חמצן למוסדות הבריאות ולחולים בתקופת הקורונה וכן על הירתמות העמותה להתמודדות עם הנגיף ופתיחת מרכז שיקומי למחלימי קורונה, כל זאת, בדומה לכל פעילותה המבורכת של העמותה, בהתנדבות מלאה.

דילוג לתוכן