מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מתנאל זכריהו, חובש רפואת חירום, בן שירות לאומי בתחנת חדרה, הוא ההרוג בתאונת הדרכים הקשה שאירוע בכביש 4

מתנאל זכריהו ז"ל: "חבר עם לב ענק שבחר במד"א כדי להציל חיים"

מגן דוד אדום מרכין ראש עם פטירתו של מתנאל זכריהו (21), חובש רפואת חירום, בן שירות לאומי בתחנת חדרה, שנהרג אתמול (א') בתאונת דרכים קשה בכביש 4 סמוך לאור עקיבא. זכריהו ז"ל הותיר אחריו זוג הורים, אחים ואחיות. יהי זכרו ברוך.

זכריהו ז"ל, תושב פרדס חנה-כרכור, שימש בשנתיים האחרונות כחובש רפואת חירום בארגון. הלווייתו התקיימה בבית העלמין בעיר מגוריו בהשתתפות בני משפחה ומאות מחבריו. זכריהו ז"ל נפצע אתמול (א') בשעות הערב באורח אנוש בתאונות דרכים בכביש 4, כאשר רכב על אופנוע. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי בזירה ופינו אותו לבית החולים הלל יפה תוך כדי ביצוע פעולות החייאה, אך שם הרופאים נאלצו לקבוע את מותו, בתום ניסיונות רבים להצילו.

רפאל בוהדנה, חובש מד"א ואחראי על בני השירות בתחנת מד"א בחדרה, ספד לו: "אני מכיר את מתנאל ז"ל כמעט שנתיים, ממש מהיום שהוא הגיע אלינו לתחנת חדרה והתחיל את השירות הלאומי. איבדנו חבר עם לב ענק ונתינה אין סופית. הוא הגיע למד"א בעקבות חבר טוב שלו שנפצע בתאונה – ומאז הוא החליט שהמטרה שלו היא הצלת חיים. השאיפה שלו הייתה בתום השירות הלאומי להישאר בארגון ולהתקדם בהכשרתו עד שיהיה פראמדיק. זו אבדה גדולה. אני משתתף בצער המשפחה"

פבל שקורטוב חובש בכיר במד"א וחברו של מתנאל, ספד לזכרו: "הייתי במשמרת כשקיבלתי קריאה לתאונה דרכים קשה עם מעורבות רוכב אופנוע. כשהגעתי לזירה, זיהיתי מיד את האופנוע של מתנאל. הייתי בסערת רגשות, אבל הייתי חייב להמשיך לפעול ולעזור כמה שניתן, נלחמנו על החיים שלו בשטח. מתנאל היה אדם טוב עם לב זהב, חייכן שתמיד עוזר, הוא הציב את העזרה לזולת תמיד בעדיפות עליונה. זה פשוט בלתי נתפס לדבר עליו בלשון עבר. היום היינו אמורים לעשות משמרת משותפת והוא כבר כל כך חסר לי."

יוסי רכאח, מנהל מרחב שרון במד"א: "מתנאל היה בחור שאהב מאוד את מגן דוד אדום וראה את עתידו בארגון. איבדנו איש צוות איכותי ומקצועי שהציל חיים רבים. הוא אהב מאוד לעזור וסייע בכל הנדרש. זה אובדן מאוד גדול, הלב נשבר."

אלי בין, מנכ"ל מד"א: "עובדי ומתנדבי מגן דוד אדום משתתפים בצער המשפחה ומרכינים ראש נוכח פטירתו של מתנאל ז"ל, בן שירות לאומי מבריק ושאפתני, אשר נפטר בנסיבות טרגיות בגיל כל כך צעיר. איבדנו אדם בעל נתינה ואהבה גדולה ולא נשכח אותו. יהי זכרו ברוך".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן