מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מפגש מליאה למועצת הנוער העירונית

לראשונה מאז הקורונה קיימה מועצת הנוער העירונית מפגש מליאה פיזי במקום מפגשי זום שהתקיימו עד כה


עם היציאה מהסגר ובהתאם להגבלות הקורונה, נפגשה מועצת הנוער העירונית חדרה למליאה פיזית במרכז הנוער העירוני בית רם.
לדברי יו"ר מועצת הנוער אמיר צולמן, ״שמחנו להיפגש באופן פיזי ולהמשיך את העשייה למען בני ובנות הנוער בעיר. חשוב לציין שעל אף תקופת הסגר, המועצה נפגשה על בסיס שבועי בפלטפורמת זום, אך המפגש הפיזי היה מרגש ויש תחושה של חזרה לשגרה".
מועצת הנוער עברה על פרויקטים בהתאם לתוכנית השנתית שבנתה ובהתאם למועדים שבפתח, והעלתה את פרוטוקול המליאה לאתר המועצה.
מועצת הנוער העירונית היא הגוף הרשמי והמייצג של כלל בני הנוער בעיר, החל ממועצות התלמידים בבית הספר ועד לתנועות הנוער, מתנ"סים וגופי הנוער השונים. ההנהגה במועצת הנוער נבחרת מידי שנה, כאשר הבחירות מאפשרות לנציגים לממש את המנדט שקיבלו על ידי בוחריהם ולפעול לטובת בני הנוער בתחומים רבים.

בבחירות שהתקיימו בסוף שנת 2020 נבחרו: היו"ר – אמיר צולמן; סגנית יו"ר המועצה – ליאל סרוסי; יו"ר ועדת תרבות ופנאי – ליהיא כהן; יו"ר ועדת פנים לקהילה – תמיר פיינאייזן;  מזכ"ל המועצה – אלירן דגן; מבקר המועצה – זיו בליצשטיין; דוברת המועצה – נטע חנן.

במפגש הוקרנה מצגת ובה תיאור קצר של כל אחד מבעלי התפקידים הנבחרים, גילם, בית הספר, וכן החזון והיעד שהציבו לעצמם.

מועצת הנוער העירונית פועלת במסגרת מחלקת הנוער של אגף נוצ"ץ (נוער צבא צעירים) בעיריית חדרה. בעירייה רואים חשיבות רבה בייצוג בני ובנות נוער על-ידי מועצת התלמידים והנוער העירונית, לשיתופי פעולה שנועדו לקדם ביחד את העשייה לטובתם ורווחתם של בני הנוער בעיר.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן