מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מנהלת חדשה למחלקת גנים ונוף

נלי-נעמה יוסף נבחרה לתפקיד על-ידי ועדת המכרזים של עיריית חדרה

 

נלי-נעמה יוסף זכתה במכרז שפרסמה עיריית חדרה ונבחרה לתפקיד מנהלת המחלקה העירונית לגנים ונוף.

יוסף, בוגרת אוניברסיטת חיפה ובעלת תואר ראשון בגיאוגרפיה ולימודי הסביבה בעלת תעודת הנדסאי אדריכלות נוף ממכללת רופין; רשומה בפנקס הנדסאים וטכנאים מוסמכים במגמת אדריכלות נוף. בנוסף עברה קורסי הכשרה מקצועיים רבים והיא בעלת תעודות הסמכה ממשרדי החקלאות והתמ"ת. בין הקורסים שהוכשרה: פיסיולוגיה של הגיזום, עיצוב עצים צעירים ובוגרים, העתקת עצים, התקנת דשא סינטטי ועוד, והיא בעלת תעודת גוזם מומחה, תעודת הסמכה לעבודה בגובה, תעודת מתקין מורשה לדשא סינטטי.

עד לאחרונה עבדה במחלקת גנים ונוף ברמת גן, ולפני כן הייתה מנהלת תפעול של צוות אחזקת גנות ציבוריות בעיריית רחובות ובעלת ניסיון רב נוסף.

התפקיד שאליו נבחרה על-ידי ועדת המכרז של עיריית חדרה כולל אחריות ניהולית ותפעולית על מחלקת גנים ונוף. במסגרת זו תהיה יוסף אחראית ישירה על מפקחי הרובעים בנושא גינון, תוביל את הכנת תוכנית העבודה השנתית ובקרה על ביצוע התוכנית בפועל. כמו כן, אחריות על פיתוח ותחזוקה שוטפת של כל הגינות הציבוריות ושטחי הגינון בעיר; בקרה ניהולית, תפעולית, תקציבית ואיכותית על עבודת המחלקה בשוטף; הפעלת פיקוח על קבלני הגינון, בשתילים עונתיים בפרט וצמחייה בכלל; טיפול ומעקב אחר הטיפול בפניות תושבים למוקד על מפגעים ומטרדים בתחומי אחריות המחלקה, ותחומי אחריות נוספים.

 

דילוג לתוכן