מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

לשמח ילדים חולים ובני משפחותיהם

ראש העיר צביקה גנדלמן ומ"מ ראש העיר ניר בן-חיים בירכו את עמותת "עזר מציון" שמובילה מסע ג'יפים ומחנה קיץ לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, ושיבחו את ארגון "מתנדבי חדרה" על תרומתו לטובת הפרויקט.

שם כתב: ברק גולן

"עזר מציון" היא עמותה המושיטה סיוע ותמיכה רפואיים לחולים ולמשפחותיהם, במטרה לסייע להם להתגבר על הקשיים והמכשולים העומדים בפניהם, ואף זכתה על פעילותה בפרס ישראל.

מדי שנה מארגנת העמותה מחנה קיץ למאות ילדים חולים ובני משפחותיהם, וגם השנה ארגנה מסע ומחנה קיץ ל-180 ילדים ומשפחותיהם.

ארגון "מתנדבי חדרה", שהקים ומנהל חזקי מנת, מונה מאות מתנדבים מכל שכבות הציבור, המתגייסים על בסיס יומיומי לעזור, להסיע, ללוות, לתרום, ולסייע ככל אשר ניתן לחולים ולנזקקים. על פעילותם הענפה זכה הארגון באות המתנדב המצטיין של עיריית חדרה.

מדי שנה לקראת המסע, נרתמים ג'יפאים מתנדבים למשימה, כך שביום המסע המתינו 180 ג'יפים מוכנים ומזומנים.

גם המתנדבים הפעילים בארגון "מתנדבי חדרה" מתגייסים בנפש חפצה, ותורמים עוגות, חטיפים, ממתקים ושתייה לכ-700 איש (הילדים ומלוויהם), לשמח את ליבם במהלך המסע. הצידה לדרך נארזת בצידניות אישיות, תרומת ועד עובדי העירייה, המועברות מבעוד מועד לג'יפים.

נקודת היציאה למסע הייתה בפארק נחל חדרה, כאשר את פני הבאים קיבלו מנהל "עזר מציון" יומי דזלובסקי, וכן חזקי מנת ונציגי "מתנדבי חדרה" שהגיעו למקום כדי לוודא שכל הג'יפים מצוידים, ולאחל לילדים טיול מהנה.

ראש העיר צביקה גנדלמן, מ"מ ראש העיר ניר בן-חיים, מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, ויו"ר ועד עובדי עיריית חדרה שיבחו את היוזמה והנתינה, ואת תרומת המתנדבים לשמח ילדים חולים ולאפשר להם ליהנות ככל ילד אחר בן גילם.

דילוג לתוכן