מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

לזכרו של מוטי

במלאת 20 שנים למותו של מוטי כהן ז"ל, עיריית חדרה שיקמה את 'גן מוטי' בשכונת בית אליעזר הישנה לרווחתם והנאתם של תושבי השכונה

תנופת הפיתוח בשכונות העיר ממשיכה עם חנוכת 'גן מוטי' הותיק בשכונת בית אליעזר הישנה השבוע. הגן הציבורי הממוקם בלבה של השכונה חודש ושודרג, והותקנו בו מתקני משחק וכושר לטובת התושבים וילדיהם, בהובלת אגף שפ"ע בניהולו של בוריס קוסינובסקי.

'גן מוטי' נקרא על שמו של תושב השכונה מוטי כהן, שנרצח בפעולת איבה בהיותו בן 33. הוא הובא למנוחות בבית העלמין בחדרה, והותיר הורים, אחים ואחיות. במהלך השנים התיישן הגן, שהוקם בסמוך לבית בו גדל מוטי ברחוב השושנים בשכונה, ולאחרונה כאמור, שודרג על ידי עיריית חדרה, כולל מתקני משחקים חדישים, מתקני כושר, משטח דשא סינתטי, פינות ישיבה, גדר נוי ובטיחות, ועוד.

בתום השיקום פתחה העירייה את הגן מחדש לטובת התושבים וילדיהם. בטקס חנוכת הגן, שהתקיים במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן, מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, מ"מ ראש העיר ניר בן חיים, חברי הנהלת העיר ומשפחתו של מוטי, נגזר הסרט, ונישאו ברכות. 

ראש העיר צביקה גנדלמן בירך על שדרוג הגן ואמר, "גן מוטי הוא פינת חמד ירוקה ויפה בלב שכונת בית אליעזר, שמנציחה את זכרו של מוטי כהן ז"ל בן העיר, אשר נרצח על ידי בני עוולה לפני שני עשורים." 

מ"מ ראש העיר ניר בן חיים, אמר במהלך הטכס לראש העירייה צביקה גנדלמן: "קודמיך הבטיחו ואתה היחיד שהבטחת וביצעת. תודה לך". עוד הוסיף בן חיים: "שמח שנפל בחלקי להיות שותף לשיקומו של הגן, מקום אשר ייצר חיים, המשכיות וכמובן הנאה." 

גם אחותו של מוטי, תמי כהן זיגדון נשאה דברים מרגשים לזכרו. בסיומו של הטקס נהנו ילדי השכונה לשחק בגן המשודרג ובמתקנים החדשים.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן