מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יוחלפו שלטי הרחוב

השלטים הנושאים את שמות הרחובות בעיר יוחלפו בשלטים חדשים ומפורטים יותר, להנצחה ראויה של האישים שעל-שמם נקראים הרחובות

עיריית חדרה מובילה שינוי בשילוט הרחובות בעיר, ובתוך כך יצאה במכרז להחלפת שלטי הרחוב לשלטים מפורטים יותר.

את המכרז הוציאה העירייה בהובלת מנהל מחלקת שילוט בעירייה, ברוך עווד. החברה הזוכה "טקסימדיה", תציב עבור העירייה עמודי רחוב חדשים שיישאו שלטי הכוונה ברורים שיכילו פרטים נוספים על כל מי שעל-שמו נקרא הרחוב.

לדברי המשנה לראש העיר, חדוה יחזקאלי, הממונה על תיק השימור, אומרת כי בכוונתה לעבור שלט אחר שלט כדי לדאוג שהאישים שעל-שמם נקראים רחובות העיר יונצחו כראוי. כך למשל יוחלף השלט ברחוב אחד העם בשלט חדש המכריז על שם הרחוב בתוספת הפירוט ע"ש אשר צבי (הירש) גינצברג; לשלט ברחוב נעמי שמר תתווסף הערה: ע"ש כלת הזמר העברי; השלט ברחוב אבשלום פיינברג יפרט:  ע"ש הוגה רעיון ניל"י.; לשלט ברחוב ארלוזורוב יוסיפו: ע"ש סופר ומדינאי, נרצח בתל אביב 1899-1933.

יחזקאלי: "בכל הקשור לשילוט ייראה השינוי ברחובותיה של העיר כבר בימים הקרובים. היה לנו חשוב לתת כבוד לאישים שעל-שמם נקראים רחובות עירנו, ולהנציחם כראוי על מנת שגם הדור הצעיר והדורות הבאים, ולו מעט, יידעו מי היו".

בנוסף לשלטי הרחוב יוצבו במסגרת המכרז גם לוחות מודעות חדשים, וכן יוחלפו חלק מתחנות האוטובוס במרכז העיר. החברה שזכתה תתחזק את כל העמודים והשילוט הנלווים, ותפיק לעירייה קמפייני חוצות עירוניים.

דילוג לתוכן