מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חוזרים לשגרה בבית רם- מרכז הנוער העירוני

בשורות מצוינות לנוער החדרתי: לאחר תקופה ארוכה של היסגרות והישמרות בצל משבר הקורונה, מרכז הנוער העירוני- בית רם פתח את פעילות המרחב הפתוח. בואו לבקר וליהנות ממגוון האטרקציות שיש למרכז להציע.

עם החזרה לשגרה, מרכז הנוער העירוני- בית רם פתח את פעילות המרחב הפתוח. למרחב הפתוח יכולים להגיע כלל בני הנוער ברחבי העיר וליהנות ממגוון האטרקציות שיש למרכז להציע- בין היתר שולחן ביליארד וכדורגל, מקרן ומסך להקרנת סרטים, כלי נגינה ופינות ישיבה מרווחות. המרכז מהווה מקום בטוח ונוח למפגש בשעות אחר הצהריים ועד ערב. במהלך השבוע פקדו את המקום קבוצות גדולות של בני נוער שהגיעו לבלות ביחד. בפעילות במקום הכירו בני נוער ממקומות שונים בעיר ונוצרו חברויות חדשות.

בנוסף, מלבד הפעילות במרחב הפתוח במרכז הנוער בית רם, הפעילות של הקבוצות השונות הפועלות במרכז, ביניהן פעילות מועצת הנוער, פעילות עמותת רואים רחוק, הכשרות שונות ועוד, ממשיכה להתקיים כרגיל.

מחלקת הנוער מזמינה אתכם ואתכן להגיע בקבוצות או כיחידים לפעילות במרכז הנוער. מגוון הפעילויות מתפרסמות באינסטגרם של מרכז הנוער בכתובת noar.hadera, לפרטים ניתן גם להתקשר ישירות למחלקת הנוער בטלפון 0534914752, ולהישאר מעודכנים בכל מה שקורה בעיר.

דילוג לתוכן