מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

"חדרה היא דוגמה ומופת להידברות בין המגזרים"

ח"כ יצחק פינדרוס ביקר בחדרה ושיבח את שיתופי הפעולה של העירייה עם כלל המגזרים לטובת קידום העיר

ח"כ יצחק פינדרוס ביקר בחדרה בהזמנת חבר הנהלת העיר הרב בן ציון (בנצי) נורדמן.

הביקור החל בפגישה עם ראש העיר צביקה גנדלמן, לדיון באפשרויות לקידום העיר ושיתופי פעולה עם הממשלה והכנסת. ח"כ פינדרוס ציין לשבח את שיתוף הפעולה בין ראש העיר לחברי המועצה בכל הקשור למשילות, שמירת הסטטוס קו והחיים המשותפים של כלל המגזרים המרכבים את העיר.  כמו כן שיבח את התנהלות הנהלת העיר במשבר הקורונה.

לאחר מכן התחיל ח"כ פינדרוס יחד עם הרב נורדמן וצוות לשכתו ברצף של ישיבות ופגישות שנמשכו עד שעות הלילה המאוחרות, עם ראשי הקהילות השונות של העיר, ביניהם: הגרעין התורני באולגה, ראשי ישיבת ההסדר, ראשי קהילת חב"ד, ראשי קהילת הפארק , בכירים במועצה הדתית, ראשי ועדי שכונות וכן ראשי קהילות בפריפריה של חדרה כמו חריש, פרדס חנה ועוד.

ח"כ פינדרוס הבטיח שכל השרים וחברי הכנסת מסיעתו (יהדות התורה) יעמדו לרשות תושבי העיר, וכי הקשר המצוין שנרקם עם ראש העיר יסייע לקידום צורכי העיר חדרה.

יו"ר הסיעה יצחק פינדרוס הבטיח שכלל השרים וחברי הכנסת מסיעת יהדות התורה  , יעמדו לרשות ולרווחת תושבי העיר חדרה וכי הקשר המצוין שנרקם עם ראש העיר יסייע  בהמשך הדרך, לקידום צרכי העיר חדרה.

לסיום אמר כי, "גיליתי את  היחסים החמים שיש בין ראש העיר להנהלת העיר ואני בהחלט חושב שהעיר חדרה זכתה, והיא דוגמה, סמל ומופת לשיתוף פעולה ולהידברות בין כלל המגזרים".

דילוג לתוכן