מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חבר מועצה חדש בעיריית חדרה

בישיבת מועצה שלא מן המניין הצטרף מלכיאל אלבז למועצת העיר במקומו של עו"ד צפריר ביטון אשר פרש לאחרונה.

בעקבות פרישתם מסיעת זהות יהודית של יו"ר הסיעה עו"ד צפריר ביטון ושל אלי כהן (מס' 4 ברשימה), מונה הבא ברשימה, מלכיאל אלבז, כחבר מועצה. בנוסף מונה אלבז כמשנה לראש העיר בתואר.

אלבז, יליד 1988, בוגר בית הספר הרב תחומי במגמת חשמל, המשיך ללימודי עתודה בתחום הנדסאות חשמל, ולאחר מכן התגייס לצה"ל ושירת בחיל המודיעין. הוא נשוי ואב ל-3, פעיל חברתי בתחום הרווחה בסיוע לנזקקים ובגמילות חסדים.

בהתאם לסעיף 24 ג' לפקודת העיריות התבקש אלבז להצהיר אמונים כחבר מועצה, ולאחר הצהרת האמונים הוכרז רשמית כחבר מועצת העיר בחדרה וקיבל מידי ראש העיר צביקה גנדלמן את התעודה המעידה כי הינו חבר במועצת העיר.

עם צירופו למועצה התבקשו חברי מועצת העיר לאשר את אלבז, ביחד עם חבריו לסיעה גבריאל סרוסי ועו"ד קובי שוקר, גם כחברי הנהלה. בכך הושלם הליך המעבר של סיעת זהות יהודית משורות האופוזיציה בחזרה אל הקואליציה.

עפ"י סעיף 17 לחוק הרשויות המקומיות (בחירת ראש הרשות וסגניו וכהונתם), התבקשה המועצה לאשר האצלת סמכויות לאלבז. חברי המועצה אישרו כי אלבז יהיה משנה לממונה על תיק החינוך, ויהיה שותף עם ראש העיר בקביעת מדינות בתחום החינוך. כמו כן, בתחום התפעול יהיה  שותף בקביעת מדיניות פיתוח מערב חדרה, ושותף בקביעת מדיניות בפיתוח תשתיות ודרכים בעיר.

עוד אישרה המועצה חילופי גברי בוועדות העירייה. בוועדת הכספים אושר מינויו של חבר המועצה גבריאל סרוסי כיו"ר ועדת הכספים במקומו של חבר המועצה בן ציון נורדמן; בוועדת הביטחון אושר מינויו של חבר המועצה עו"ד קובי שוקר כיו"ר הוועדה; ובוועדת הנחות במיסים אושר מינויו של מלכיאל אלבז המשנה לראש העיר כמ"מ יו"ר וחבר בוועדה במקומה של חברת המועצה אלה גולדשטיין.

 

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן