מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

היכרות עם מפקד תחנת חדרה

ראש עיריית חדרה ניר בן חיים אירח השבוע את סנ"צ זוהר מסלואי, מפקד תחנת משטרת חדרה הנכנס | השניים סיכמו על המשך עבודה משותפת בין המשטרה לעיריית חדרה למען תושבי העיר

ראש העיר אירח את המפקד החדש של תחנת משטרת חדרה, סנ"צ זוהר מסלואי, לפגישת היכרות שנערכה בבניין העירייה. בפגישה השתתפו גם מנכ"לית עיריית חדרה כלנית שרון ומנהל אגף אכיפה וביטחון גיל שלמה. סנ"צ מסלואי סקר את האתגרים העומדים בפני תחנת משטרת חדרה ואת היערכותה, הן לימי שגרה והן לימי חירום.

כמו כן ראש העיר חדרה ניר בן חיים הדגיש את חשיבות תחושת הביטחון לתושבי העיר. בנושא זה, יש בשורה לעיר והיא פריסתן של מצלמות לשרות המשטרה (עין הנץ) בכניסות לעיר, על מנת לתפוס ולמנוע גניבות רכבים.

בנוסף הנחה ראש העיר על חיזוק יחידת השיטור העירוני, שהוקמה ככוח ייעודי המשלב כוח פיקוח ואכיפה עירוני במסגרת אגף ביטחון ואכיפה של העירייה, ביחד עם שוטרים שבראשם עומד קצין משטרה הכפוף למפקד התחנה, הגדלת היקף פעילות היחידה וכן הקמת סיירות מתנדבים במרחבים הקהילתיים של המשטרה.

ראש העיר ניר בן חיים בירך את המפקד החדש ואיחל לו הצלחה בתפקיד, כמו כן, השניים סיכמו על המשך עבודה משותפת בין עיריית חדרה ותחנת משטרת חדרה, למען תושבי העיר.

דילוג לתוכן