מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הורים לראש העיר: אנו שולחים את ילדינו לגן בשמחה ובביטחון

לאחר הסיום של שיפוץ העומק שביצעה העירייה בגני הילדים "יערה" ו"אמנון ותמר" בשכונת פאר, נחנכו הגנים המחודשים במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן, צוות הגננות והורי הילדים.

עוד השתתפו בטקס חנוכת הגנים: מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון,  מנהלת אגף החינוך לאה אבוטבול, סגן מנהלת אגף החינוך שמעון כלפון, מנהלת המחלקה לחינוך קדם יסודי גילה גואטה, מנהל המחלקה לצרכים מיוחד הרב משה כהן, ומנהל אגף אירועים ואחזקת גני ילדים אהוד ואנה אשר הוביל את השיפוצים.

הורי הילדים וצוותי הגנים הודו לעיריית חדרה ולעומד בראשה על כך שיצרו עבור ילדי הגנים  סביבה בטוחה ונעימה, המאפשרת אקלים גן מיטבי ומעודדת סקרנות ולמידה.

"לפני מספר חודשים פנינו לעירייה בבקשה שישפצו את הגן אשר היו בו ליקויים ומפגעים בטיחותיים", סיפרו ההורים בטקס הצנוע. "העירייה חוללה שינוי משמעותי ומהפכני בגנים, וכיום אנו שולחים את ילדינו בכל בוקר לגן בשמחה, מתוך הרגשת ביטחון ורווחה. אנו מוקירים את כל העושים לטובת הגן והילדים. תודה על היחס, על האוזן הקשבת, על הרצון הטוב לתת ולעזור מכל הלב. יישר כוח גדול".

מנהלת גן "אמנון ותמר" הדר יעקב, הוסיפה כי הצוות נרגש ומלא הערכה כלפי כל המעורבים בעשייה להפיכת הגן לנעים, יפה ומהנה.

השיפוץ בשני הגנים התבצע במסגרת תוכנית החומש לשדרוג עומק בגני ילדים בעיר ובשכונות שיזם ראש העיר צביקה גנדלמן, במטרה לשקם את הגנים הקיימים במקביל להקמתם של גנים חדשים.

לצורך שדרוג הגנים הוקצבו יותר ממיליון שקלים לשנה, כאשר על-פי התכנון ישופצו 10 גנים בכל שנה, שיפוצי פנים וחוץ בהתאם למצבו של כל גן, וזאת כדי להגיע למצב שבתום תקופת החומש יהיו כל הגנים בעיר חדשים או מחודשים.

"אמנון ותמר" ו"יערה" הם שני הגנים הראשונים, ובוצע בהם שיפוץ יסודי ומקיף. שיפוצי החוץ כללו מחסנים חדשים, גדרות תקניות ותוחמות המאפשרות לגננות שליטה בכל שטח הגן. כמו כן, כל קווי החשמל הוטמנו מתחת לאדמה; גיזום עצים ששורשיהם הרימו את השבילים; החלפת השבילים באבנים משתלבות, הכשרת שטח שבו יוכלו הילדים לשחק עם בימבות; החלפת מתקני החצר לחדשים; פירוק ארגזי החול מהבטון והתקנת ארגזי חול חדישים עם מסגרת עץ; החלפת סככות מפח בפגודות חדשות ומודרניות; דשא סינתטי; התקנת אינטרקום חדש.

שיפוצי הפנים כללו תיקוני טיח, הורדת השטיחים הישנים וריצוף הגן בקרמיקה מונעת החלקה, התקנת תקרה דקורטיבית, וצביעה פנימית וחיצונית. בחדרי השירותים הוחלפו כל הכלים הסניטריים, הדלתות וציפויי הקרמיקה.

בתום שיקומם של שני הגנים עומדת העירייה להתחיל את שיפוצי העומק בשני גנים נוספים.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן