מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הוקרה והערכה על קו הסיום

בשבוע שעבר נערך בבניין העירייה אירוע הוקרה לעובדי עיריית חדרה שסיימו את לימודי התואר הראשון, במסגרת יוזמה של אגף ההון האנושי שאפשרה לעובדים לצאת ללימודים אחת לשבוע ליום לימודים שהוכר כיום עבודה | לרגל סיום התואר נתן ראש העיר את ברכת הדרך לעובדים ולעובדות, והעניק להם שי צנוע ופרחים

האירוע המרגש נערך במעמד ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן ובהשתתפות מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון,  יו"ר ועד עובדי העירייה, איציק יצחקי, מנהלי אגפים נוספים וכן תשעת העובדים והעובדות שסיימו את התואר הראשון שלהם בהצלחה: בר אוחיון שגית, כחלון חיים חן, לוי סהר, נחום אלעד, סנאדו ניצה, סקורי אסתר, כותא ניר, זיו כהן וכהן שמש אנא לי, שאף סיימה את התואר כמצטיינת דיקאן.

כחלק ממדיניות ראש העיר צביקה גנדלמן, הרואה בקידומם והעשרתם של עובדי העירייה חשיבות גדולה, החלה לפני שלוש שנים יוזמה במסגרתה יצאה קבוצת עובדים ועובדות ללימודי תואר ראשון BA במדעי החברה והרוח בשלוחה של האוניברסיטה הפתוחה במרכז פסג"ה שבחדרה. העובדים והעובדות שלקחו חלק ביוזמה קיבלו עם סיום התואר גם דיפלומה בשלטון מקומי, שתסייע להם בעבודתם היומיומית בעירייה. היוזמה, אותה קידמה יועצת ראש העיר לשעבר ד"ר עדנה חידקל יושמה בתמיכת ראש העיר ובהובלת אגף ההון האנושי ניהולה של דגנית זילבר ובשיתוף עם וועד העובדים ויו"ר הוועד איציק יצחקי, איפשרה לעובדים לצאת ללימודים מדי שבוע ליום לימודים שהוכר כיום עבודה.

בטקס הבוגרים, שנערך בקמפוס רעננה של האוניברסיטה הפתוחה לקראת סיום הלימודים, ייצגה אנא- לי כהן שמש, את עיריית חדרה ואת העיר כולה בכבוד כשנאמה בטקס. כהן שמש, שעובדת בעיריית חדרה כאחראית משרדם של עוזרי ראש העיר וסיימה את לימודיה בהצטיינות יתרה וכמצטיינת דיקאן, נשאה את נאום הבוגרים בפני כלל הבוגרים, שהגיעו מכל רחבי הארץ ולא ויתרה על ברכות לעיריית חדרה ולעומד בראשה, שתמך בתכנית מהתחלתה. בנאומה ציינה כהן שמש כי "הדובדבן שבקצפת" במהלך לימודיה, הייתה עבודת הסמינריון האחרונה שהגישה, עליה קיבלה ציון 100, ועסקה בנשים בחברה. "החלטתי לשלב את הפן האקדמי עם נגיעה אישית שלי ובחרתי להתמקד בנשות משפחת פיינברג, משפחה ששורשיה נטועים בעיר הולדתי חדרה, ונשותיה היו ועדיין משמשות דוגמה ומופת לקידום נשים, גם מול מכשולים שלעתים מציבה החברה." כהן שמש הודתה גם לעיריית חדרה וליושב בראשה, "ראש העיר היקר צביקה גנדלמן, המעודד את עובדי העירייה לרכוש השכלה ולהתקדם ולצדו מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, וכן למי שכיהנה כיועצת ראש העיר ללימודים אקדמיים ד"ר עדנה חידקל."

בטקס שנערך בעיריית חדרה לרגל סיום התואר הראשון בקרב תשעת העובדים והעובדות, ראש העירייה נתן את ברכת הדרך והעניק להם שי צנוע ופרחים. גנדלמן בירך אותם על הישגיהם האקדמיים  והודה לד"ר עדנה חידקל, יועצת ראש העיר לשעבר, שהיתה כאמור הראשונה ליזום את הפרויקט ואמר: "אני מלא גאווה בכם על חריצותכם ודבקותכם במטרה. הגשמתם את היעדים שהצבתם לעצמכם ובמקביל ללימודים, המשכתם לבצע את עבודתכם בשירות העיר חדרה במסירות, חריצות ומוטיבציה גבוהה. זוהי סיומה של תקופה מיוחדת, שכולי תקווה שתשאיר בכם חותם של הצלחה, שילווה אתכם בהמשך דרככם המקצועית והאקדמית."

דילוג לתוכן