מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הדואר מגיע למול החוף וילג' סניף חדש נפתח במתחם הקניות הגדול בכניסה לחדרה

על רקע החזרה לשגרה וחזרתו המלאה לפעילות של "מול החוף וילג'" נפתחה בתחילת השבוע סוכנות חדשה של דואר ישראל במתחם הקניות הגדול בכניסה לעיר חדרה.

הסוכנות החדשה תיתן מענה לתושבי העיר ומבקרי המתחם לרבות לקוחות פרטיים ועסקיים באמצעות שני דלפקים. בין שירותי הסניף יינתנו שירותי דואר ופיננסים כגון משלוחי דואר מהירים בארץ, משלוחי דואר מהירים לחו"ל, כרטיסי מט"ח נטענים, העברות כספים בארץ ולחו"ל, הפקדת כספים, שירות הזמנת מט"ח ואיסוף המט"ח מנתב"ג, שירותי ישיר למשרד, שירותי שליחים, העברות בעלות ושירותי דואר רבים נוספים.

בחדרה פועלות כיום 6 יחידות למתן שירותי דואר ובנוסף 7 מרכזי מסירת חבילות ודברי דואר רשומים.

בשבועות האחרונים דווח על תורים ארוכים והמתנה ממושכות בסניפי הדואר בחדרה ופתיחת סוכנות הדואר החדשה בחלקה המערבי של העיר, מהווה צעד נוסף בהרחבת הפעילות הקמעונאית של חברת דואר ישראל ותוספת משמעותית לשיפור השירות, לרווחת תושבי האזור ולמבקרי המתחם.

לדבריה של דניאל אלפי, מנהלת השיווק של מתחם מול החוף וילג': "פתיחה של סוכנות דואר חדשה במתחם מול החוף וילג' היא הוכחה נוספת לכך שפעילות עסקית ופעילות פנאי ממשיכה לעבור למתחם בצורה אינטנסיבית. בעתיד הקרוב ולאור העובדה שהחלק הבא בצמיחת מתחם הבילויים והתעסוקה הינו הקמת מגדלי משרדים מעל מתחם הקניות, סוכנות הדואר החדשה תשרת בין היתר גם את העסקים שיתאכלסו במגדלים באופן מצוין".

סניף דואר "מול החוף וילג'" יהיה פתוח לקבלת קהל בין הימים א' – ה' בשעות 10:00-18:00 וביום ו' בין השעות 09:00-13:00 וממוקם בקומת החוף, בניין B בצמוד לחנות אדידס וחנות "באג" ניתן ליצור קשר עם סניף הדואר גם במספר 04-9846677.

דילוג לתוכן