מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בני הנוער דואגים לכדור הארץ

במסגרת שבוע איכות הסביבה מובילים בני הנער בחדרה פעילויות ניקיון ומיחזור. השבוע יסתיים ביום כדור הארץ הבינלאומי

מועצת הנוער העירונית ומחלקת הנוער באגף נוצ״ץ של העירייה פתחו את השבוע בסימן איכות הסביבה.

כפרויקט לפתיחת השבוע נפגשו נציגי מועצת הנוער ובני נוער מרחבי העיר ביער חדרה מיד בתום יום עצמאות, כדי לפנות את כמויות הזבל והפסולת האדירות שהותירו אחריהם המבקרים, לנקות את היער ולהשיבו לקדמותו.

יו״ר ועדת פנים לקהילה במועצת הנוער תמיר פיינאייזן משתף: "היום המלוכלך ביותר בשנה ביער חדרה הוא לאחר יום העצמאות, וכלל שהמועד התקרב ידענו שעלינו לעשות משהו בנדון. ידענו גם שהמשהו הזה צריך להיות בפורום עירוני, מאחר שיער חדרה הוא חלק חשוב ומשמעותי מהעיר שלנו. שמחתי לראות את בני הנוער מתגייסים לטובת מבצע הניקיון. ביום עצמו נתקלנו בכמויות של לכלוך, ואני שמח שהייתה לנו הזכות לבוא ולהחזיר טובה ליער".

במהלך השבוע מתוכננות פעילויות נוספות בסימן איכות הסביבה, ביניהן התנדבות לניקוי חופים, תחרות מיחזור נושאת פרסים ועוד. השבוע יסתיים ביום כדור הארץ הבינלאומי, המצוין מדי חודש אפריל ברחבי העולם.

מטרת יום כדור הארץ היא להעלות את המודעות להגנת הסביבה של כדור הארץ, וליכולתו של כל אדם להשפיע על הסביבה באמצעות התנהלות יומיומית מתחשבת. צריכת משאבים יעילה משפיעה על כל המערכת האקולוגית ועל איכות הסביבה לטובת עתיד בר קיימא לאנושות כולה.

על כלל הפעילויות ניתן להתעדכן באינסטגרם של נוער חדרה noar.hadera.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן