חגיגת ספרים

6 0

במסגרת אירועי חודש האישה הבינלאומי ברשת הספריות העירוניות בנתניה חגגנו השבוע במדיה טק העיר, נשים וגברים גם יחד. את המופע המרכזי בחודש גדוש אירועי איכות פתחו זוג נשים שנונות ומצחיקות כאחד, לילאן ברטו הנחתה את הערב ויעל לבנטל התארחה. הן גם שיחקו יחד בסדרה הקומית 'החיים זה לא הכל'בין השתיים יש דינמיקה נהדרת שסחפה את הקהל שמילא את האולם עד אפס מקום. 

מהעמותה לחינוך בלתי פורמלי: " אנו מאמינים כי העצמה נשית מתחילה כבר בילדות. ולכן כמידי שנה אנו יוצאים בסדרת אירועי העצמה לנשים וילדות בכל אחד מחמשת הסניפים של רשת הספריות תוך כדי שפיכת זרקור על סוגיות ומוטיבים מעצימים אז ועד היום"

צילום: העמותה לחבה"פ

Related Post

חודש מרץ בסימן יום האישה: אחת מלוחמות הקראטה המוכרות בעולם הגיע לתיכון בנתניה, פאנל נשים סוחף, הפעילות המעניינת למען עמותת אחת מתשע וגם – פורים בפתח

Posted by - 7 במרץ 2024 0
אירועי חודש האישה מציינים את יום האישה עם פאנל נשים מנהיגות עם הופעת אמנית אורח קורין אלאל,  בנוסף לוסי האריש…

חרם חברתי – לא בעיר שלי

Posted by - 22 במאי 2023 0
למרכז קהילתי אגמים בנתניה הגיעו כ-100 ילדים בכיתות ג'-ז' לשיח פתוח בנושא "חרם חברתי", וקיבלו כלים להתמודדות עם התופעה. תכנית הערב  כללה קטע תיאטרלי של שחקני התיאטרון הקהילתי "הילת אור" והופעה של להקת הנוער "סול" מבית רשת המרכזים הקהילתיים דרום נתניה. בפאנל השתתפו הדוברים: אופק ראשון – מדליקת המשואה ביום העצמאות וממובילות המאבק בתופעה, איתמר ג'ינו ("סיירת החרם") שחשף את ההתמודדות היומיומית בבית הספר, רומי שבתאי (חברה בקבוצת "ים של חברים", סניף נתניה) אשר מסייעת לילדים ברשת, ויוצרת התוכן אבי אבישג שניהלה שיח פתוח וכנה והעבירה מסר חשוב למשתתפים.
כלי נגישות