חברת הסעות במרכז – ככה תבחרו את ההסעה הנכונה

7 0

כאשר יש צורך בהזמנת חברת הסעות במרכז לאירוע, טיול, לשדה תעופה או לכל מטרה אחרת, עולה גם השאלה איזו הסעה כדאי להזמין, האם צריך אוטובוס או שמיניבוס יספיק, מה העלות של ההסעה ועוד. כדי לקבל תשובה על כל אלו מומלץ להמשיך ולקרוא את השורות הבאות.

איך לבחור חברת הסעות במרכז

בהתעניינות בבחירת חברת הסעות בטח נקלעתם למבוי סתום שמתבטא בשפע רב מידי של חברות הסעות הקיימות בישראל ובמרכז. כדי לדעת איזה חברת הסעות מתאימה לכם ואיזו לא, עליכם שפוט להגדיר מספר פרמטרים שלפיהם תוכלו לבחור את החברה וההסעה המתאימות לכם ביותר.

מטרת הנסיעה – מהי מטרת הנסיעה שלכם? האם יש צורך בהסעת שגריר החוזר לארץ יחד עם הפמליה שלו לאחר פגישות מחו"ל וצריך רכב הסעות יוקרתי או אולי אפילו ממוגן או שהצורך הוא להסיע חמישים תלמידי תיכון לטיול ברמת הגולן למשך יום שלם.

מספר נוסעים – בהמשך לסעיף הקודם, מספר הנוסעים לא פחות חשוב ממטרת הנסיעה מכיוון שלפי כך יתומחר השירות וייבחר הרכב המתאים ביותר לכך. יש אפשרות לשכור שירותי הסעות ברכב קטן כמו מרצדס ויטו המשמשת גם נהגי מוניות VIP ואפשר להזמין אוטובוס גדול ל-60 נוסעים.

דרישות הנוסעים – אם מדובר בהסעה של ילדים בגילאי בית ספר יסודי לסדנא במוזיאון המדע האוטובוס שיאסוף אותם יהיה שונה מאוטובוס עבור פנסיונרים המעוניינים בהסעה לטיול עמק המעיינות בשישי בבוקר.

מחיר – לאחר שקבעתם את כל הפרמטרים הקודמים, תוכלו לפנות אל חברת הסעות ולבקש הצעת מחיר לנסיעה שלכם. אין סיבה לשלם יותר אך אם החברה באמת מספקת שירות ששווה תוספת כספי, זה לא משהו שכדאי לשלול כל כך מהר.

שירות – חברת הסעות במרכז יכולה לתת חוזה קליל המאפשר לכם לבטל את הנסיעה ללא סיבה מוצדקת ללא תשלום קנס או עמלת ביטול, יש חברות שנותנות לכם לבצע כמה שינויים שתרצו במסלול הנסיעה ועוד. כל שעליכם לבדוק הוא מה באמת חשוב לכם בשירות ולוודא שהחברה שתפנו אליה מספקת לכם את זה.

כמה עולה חברת הסעות במרכז

מחירי ההסעות משתנים באופן ניכר בהתאם לכל אחד מהפרמטרים שציינו לעיל: מטרת הנסיעה, מספר הנוסעים, דרישות, שירות, מרחק נסיעה, יום/לילה וכו'. כדי לקבל איזושהי נקודת התחלה אמצע וסוף ריכזנו כמה מהמחירונים שניתן למצוא באינטרנט וחישבנו את הממוצע עבור כ אחד מהשירותים הבאים:

  • נסיעה של 70 ק"מ באוטובוס המותאם ל-60 נוסעים החל מ-1,400 ₪.
  • נסיעה באוטובוס עד 60 נוסעים למרחק גדול כמו מחיפה ועד למצפה רמון נחל מ-2,800 ₪.
  • השכרת מיניבוס ליום יחד עם נהג עבור 10 נוסעים החל מ-1,200 ₪.
  • נסיעה של כחצי שעה במיניבוס החל מ-700 ₪.

קבלו הצעת מחיר באתר

אם אתם מזמינים הסעה בפעם הראשונה שלכם, כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום ההסעות והמוניות בישראל. אתר דרייבר מזמין אתכם להיכנס ולגלות מגוון פתרונות הסעה לכל חלקי הארץ. פשוט היכנסו וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור ההסעה שאתם צריכים.

תמונה:freepik

Related Post

לידה גרסת סגר

Posted by - 20 בינואר 2021 0
לירז ושחר חודרה מקיבוץ כרמיה נערכו ליום המרגש של לידם ביתם, והתכוונו כמו כל לידה לנסוע לבית החולים. אבל תכניות לחוד ומציאות…
כלי נגישות