חברת הובלות איך בוחרים?

6 0

כל ישראלי שעובר דירה או בית יודע כי אחת התקופות היותר מאתגרות היא תקופה של מעבר דירה. הרי פרט למעבר הפיזי, יש לנו עוד כל כך הרבה ארגונים וסידורים לעשות החל ממיון, סידור, פירוק ואריזה של כל החפצים שעוברים… עלינו לתאם עם בעלי מקצוע, לרכוש רהיטים ומכשירי חשמל חדשים ובמקביל לכל זה גם לדאוג לילדים, לפרויקטים הקשורים לעבודה ועוד. אחת ההחלטות שהכי תעזור לנו להפוך את המעבר ממסורבל ומאתגר למעבר קל ויעיל היא בחירה של חברת הובלות מקצועית שתעזור לנו במקום להקשות עלינו. אז איך בוחרים חברת הובלות? 

בקשו המלצות- אחת הדרכים היעילות לבחור חברת הובלות היא על ידי בקשת המלצות מאנשים שאתם מכירים. אם זכור לכם שכן שעבר לאחרונה דירה, קרוב משפחה או קולגה מהעבודה, זה הזמן לשאול אותם האם הם היו מרוצים מחברת ההובלות. הדבר יחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכאבי ראש. יחד עם זאת, במידה ואין מישהו שאתם מכירים שעבר דירה, תוכלו תמיד לשאול המלצות לחברת הובלות דרך קבוצת הוואצ‘אפ השכונתית או זו של החברים שלכם. ניתן גם לבדוק על חברת הובלות מומלצת דרך רשת האינטרנט בין אם זה באתרים עצמם ובין אם על ידי גלישה מהירה ברשתות החברתיות. אחרי שקיבלתם כמה המלצות ל- 2-3 חברות הובלה הפועלות באזור שלכם, יש כמה שאלות שכדאי לכם לשאול את כל נציגי החברות.

  • כמה זמן החברה פועלת בתחום? ניסיון כאן בהחלט מהווה אינדיקציה לגבי רמת המקצועיות של החברה ולרמת שביעות הרצון שתהיה לכם הן בתחילת ההתקשרות והן בסופה. לצערנו יש לא מעט חאפרים בתחום שרוכשים טראנזיט או משאית קטנה וקוראים לעצמם חברת הובלות ללא כל ניסיון, היזהרו מכאלה, במיוחד שמדובר בחברת הובלות להובלות גדולות של תכולת דירה שלמה.
  • מחיר – בקשו הצעת מחיר מסודרת וכתובה, העבירו לנציג החברה כמה שיותר פרטים על ההובלה עצמה כמו למשל מיקום התחלתי של המעבר ומיקום סופי. עדכנו את חברת ההובלה האם יש בבניין בו אתם גרים בעלית, כמה ארגזים בערך אתם מתכוונים להעביר ועוד. למעשה, מחיר חברת הובלות משתנה ותלוי בכל הגורמים הללו. במידה ויש צורך במנוף, המחיר עולה בצורה משמעותית.
  • חוזה- היום מאוד מקובל לחתום על חוזה מסודר ביניכם לבין חברת ההובלות. מאוד חשוב שכל פרטי ההובלה יהיו מאוגדים בחוזה הזה וששני הצדדים יחתמו עליו. תאריך ההובלה, השעה שתיאמתם וכמובן מה קורה במצב שבו אחד הצדדים מפר את החוזה.
  • ביטוח – במידה ויש לכם חפצים יקרי ערך כמו למשל מקרר, מיטה יקרה בחדר שינה, מכונת כביסה חדשה או דברי םאחרים שאתם מעבירים, כדאי לבטח אותם דרך חברת ביטוח חיצונית מולה חברת ההובלות עובדת.

5 טיפים מנצחים למעבר מוצלח

  1. הכינו מזוודה שאותה אתם לא שולחים עם חברת ההובלה ובה כמה משחקים לילדים, כלי רחצה ליומיים הראשונים, ביגוד נקי, פיג‘מות ומצעים.
  2. דאגו ביום המעבר ליום חופש ולסידור לילדים, חיות מחמד כדי שתהיו בראש כמה שיותר נקי ושקט.
  3. היעזרו במי שאפשר בין אם זה חברת ניקיון מקצועית שתנקה עבורכם את הדירה ובין אם חברה טובה שתתן עוד יד בפירוק.

תמונה freepik

Related Post

תשעה באב – 'קרא עלי מועד'

Posted by - 8 באוגוסט 2019 0
בשולחן ערוך הלכות תשעה באב נפסק: "אין אומרים תחנון בתשעה באב ואין נופלים על פניהם, משום דמקרי מועד". ומסיבה זו…

לרגל טו בשבט, סגולות האגוזים לגוף ולנשמה: 6 אגוזים עם סגולות טיפוח 

Posted by - 18 בינואר 2023 0
האגוזים, נחשבים מבין המאכלים הבריאים והמזינים בטבע, הם מלאי בחלבון, סיבים תזונתיים ושומנים בריאים. בנוסף, האגוזים הינם מקור לנוגדי חימצון חשובים המשמשים כקו הגנה לתאים ולגוף. מעבר לערכים התזונתיים, סגולות האגוזים מתבטאות גם במוצרי…

LA DOLCE VITA  

Posted by - 20 בספטמבר 2023 0
תקופת החגים בשיאה, הבית עמוס אורחים, שעות של הכנה לפני , אחרי . ולפעמים זה יכול להיות מתיש. אבל זה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות