חברי מפלגת ימינה בראשות ח"כ נפתלי בנט הגיעו הבוקר לסיור בבי"ח לניאדו

8 0

"בית החולים הזה הוא בית חולים עם נשמה. הפערים המשמעותיים בתקצוב בתי החולים הציבוריים, ובתוכם לניאדו, מול בתי החולים הממשלתיים, לא גורמים לצוות לניאדו להעניק טיפול פחות מקצועי או מסור, ההיפך הוא הנכון" אמר ח"כ בנט בסיכום הסיור.

חברי הכנסת של מפלגת ימינה, בראשות ח"כ נפתלי בנט, הגיעו הבוקר לסיור בבי"ח לניאדו. הסיור נפתח בהצגת האתגרים הרבים איתם מתמודד בית החולים בתקופת הקורונה, אך לא רק. מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו הציג את מעמדו של לניאדו כבית חולים ציבורי-עצמאי, מעמד המונע ממנו לקבל תקציבים רבים המגיעים לבתי חולים ממשלתיים שמעניקים שירות רפואי בהיקף דומה. "בסוף שנת תקציב מקבל כך בית חולים ממשלתי מענקי איזון בהיקף של עשרות מליוני שקלים. אנחנו בלניאדו, כמו כל בתי החולים הציבוריים-עצמאיים, לא מקבלים את מענקי האיזון הללו ונותרים עם בור תקציבי, שאותו אנו נאלצים למלא על ידי תרומות" אמר מנכ"ל לניאדו.

במהלך הסיור ביקרו חברי הכנסת במיון הנשימתי, פגשו אנשי ונשות צוות העוסקים מדי יום בטיפול בחולים חשודים לקורונה. לאחר מכן הגיעו חברי הכנסת לסיור במרכז הילודה החדש שעומד להפתח בעוד מספר שבועות. מרכז הילודה כולל 12 חדרי לידה חדשים ופגייה עם 36 עמדות טיפול. מרכז הילודה הינו ממוגן ועלות בנייתו מסתכמת בקרוב ל-50 מליון ש"ח.

Related Post

לשבת מול הים ולא לדאוג

Posted by - 1 ביולי 2018 0
נדרשתי לעצב דירה בבניין מאוד יוקרתי על חוף הים בנתניה, שתשמש כדירת נופש עבור משפחה דתית המתגוררת בחו"ל ומגיעה לביקורים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות