זעקת הסבתות לקראת שחרור הילדים

10 0

מיצג מרגש של בובות סרוגות עבור כל 38 הילדים החטופים בעזה ואשר צפויים להשתחרר החל ממחר יוצב בחדרה על ידי סבתות וסבים

היום, יום חמישי, בשעה 16:00 יציבו סבתות וסבים מיצג של בובות סרוגות עבור כל ילד שנחטף לעזה ואשר צפויים בתקווה להשתחרר בקרוב. את הבובות החלו לסרוג סבתות עם הישמע דבר חטיפת הילדים לעזה. "זו הדרך שלנו לזעוק להשיב את הילדים החטופים. הם כמו הנכדים שלנו". אומרת ז'קלין דרי יוזמת המיצג.

היום, חמישי בשעה 16:00, רחבת יד לבנים בחדרה תתמלא בבובות צמר סרוגות ובמאות סבתות וסבים שיזעקו "לשחרר את הנכדים". את הבובות סרגו סבתות עבור כל 38 הילדים החטופים במטרה להעניק להן אותן עם שחרורם המיוחל.

את המיזם יזמה ז'קלין דרי, שניצלה בעצמה כשהייתה ילדה מחדירת מחבלים בבניין הדירות בו התגוררה בקריית שמונה ומטיל קטיושה שפגע בביתה. כשבנה נפצע מטיל כמה שנים מאוחר יותר היא עזבה לחדרה ובשבת השחורה ניצלה בתה מהטבח באופקים. לאחר היוודע חטיפתם של עשרות הילדים, החליטה ז'קלין לסרוג עבור כל אחד מהם בובת צמר אותה היא מתפללת להעניק להם עם שחרורם. יחד עם סבתות נוספות שסרגו את הבובות ועוד עשרות גמלאים, היא תציב אותם ברחבת יד לבנים בחדרה במטרה לזעוק: "שחררו את הנכדים". 

Related Post

חגיגה כפולה

Posted by - 16 בפברואר 2020 0
במרכז היום לקשיש בשכונת גבעת אולגה חגגו חגיגה כפולה ומכופלת: גם יום הולדת לחברי המרכז וגם ט"ו בשבט ויום הולדת…

אור לילדי המועדונית

Posted by - 14 באוקטובר 2018 0
מענק שגויס על ידי הקרן לפיתוח חדרה, נועד להצטיידות מועדונית "אור" במרכז הפנאי בבית אליעזר והענקת מרחב חדשני לטובת ילדים…
כלי נגישות