זה הולך להיות חודש יוצא מן הכלל

8 0

המרכזים הקהילתיים ברחבי הארץ פותחים את אירועי "פברואר יוצא מן הכלל לעידוד השתלבות של אנשים עם מוגבלות בקהילה

מאות מרכזים קהילתייםשל החברה למתנ"סים הארצית הפרושים ברחבי הארץ עורכים בחודש הקרוב את אירועי "פברואר יוצא מן הכלל" – מיזם ארצישל החברהבמסגרתו יערכו מאות פעילויות ואירועים שנועדו לעודד שילוב, נגישות, היכרות ושותפות של ילדים, בוגרים ומבוגרים עם מוגבלות בקהילותיהם. 

כחלק מאירועי החודש, יקיימו מאות המרכזים הקהילתיים של החברה, אירועי ספורט, תרבות ואמנות משולבים, הרצאות וסיפורים אישיים, מעגלי שיח, משחקים, תערוכות, מיצגים ועוד. כל האירועים יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול, חלקם יערכו באמצעים וירטואליים וחלקם במפגשים פרונטליים.

כמו כן, החברה יוצאת ב"קמפיין חוצות" חברתי ברשתות החברתיות ובדיגיטל, וכן בשילוט על גבי אוטובוסים ברחבי הארץ. בקמפיין מככבים אנשים עם מוגבלות מהקהילה, תחת הכותרת: "היי, אני פה"

כל האירועים יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול, חלקם יערכו באמצעים וירטואליים וחלקם במפגשים פרונטליים

במחוז המרכז יתקיימו בין היתר האירועים הבאים: במרכז הקהילתי מזרח נתניה יערכו קבלת שבת קהילתית בשפת הסימנים עם הפעלה מוסיקלית ברוח גיוון, הכלה וסובלנות ושירה משותפת בשפת הסימנים, תערוכה של אמני "מוסיפים על האור" לזכרו של נתי ביאליסטוק כהן ז"ל מנכ"ל מרכז העיוור לשעבר, שעות סיפור לילדים, מופעים ועוד. במרכז הקהילתי גבעת שמואל יערך בין ה-13-28/2 מיצג "לוחות מדברים" בלובי המתנ"ס בשיתוף "מיזם נפשות", בו תושבים יגיעו לספר את סיפורם על האחר ולנפץ סטיגמות ודיעות קדומות על אנשים עם מוגבלות וכן המופע "אוטיסטה" של דניאל עמית ב-17/2, הפותח את הצוהר אל עולם האוטיזם. במרכזים הקהילתיים הרצליה הופקותערוכותלילדים על הרצף האוטיסטי וכן תתקיים הרצאה של ליהי לפיד, ועוד רבים אחרים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לאירועים במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר. למידע נוסף על האירועים והפעילויות, מוזמנים ליצור קשר עם המתנ"ס הקרוב לביתכם או באתר: https://www.fabulous-feb.org.il/

קרדיט צילום: רמי זרנגר

Related Post

אהבה ממבט ראשון

Posted by - 7 בפברואר 2020 0
האם בעידן בו הכל מתנהל דרך הנייד, עוד קיים המושג "אהבה ממבט ראשון"?; לרגל יום האהבה הבינלאומי קבלו טיפים כיצד…

החשיבות של בדיקה תרמוגרפית

Posted by - 27 בינואר 2021 0
מחקרים רבים מראים ששריפות אשר נגרמות מלוחות חשמל הינן מאוד קטלניות. הן גורמות לנזקים חמורים ביותר והן מהוות לא פחות…

קריית נוראדו

Posted by - 4 באפריל 2022 0
הוועדה המחוזית מרכז החליטה לאשר סופית את תוכנית המתאר להתחדשות עירונית בקריית נורדאו בנתניה הוועדה המחוזית לתכנון ובניה מרכז, בראשות…

עורך דין צבאי

Posted by - 23 בפברואר 2023 0
במצבים שבהם חייל או חיילת עומדים מסיבות שונות בפני מערכת המשפט הצבאית של צה"ל עליהם לחפש את שירותיו של עורך…
כלי נגישות