ונעבור לתחזית: עונת החתונות כבר פה

6 0

מעצב השיער המוביל רואי דניאל ללוריאל פרופסיונל, מסרק כלות מזה 15 שנים מעדכן את הקוראים של השבוע בנתניה בכל הטרנדים הצפויים לקיץ 2022: ולעונת החתונות שכבר פה פה פה .

נפח שנות ה 70: בכל בירות העולם הציגו בשבוע  האופנה האחרונים דוגמניות על במראה שיער נפוח וטבעי, בסגנון שנות ה – 70.  מדובר בתסרוקת גלים בסגנון פארה פוסט, שהפך בשנות ה 70 למודל לחיקוי למיליוני נשים ברחבי העולם – גם לכלות, שהוסיפו לגלים הינומה עם נפח. זהו מראה המעניק לוק קייצי, צעיר,  שיכול להתאים למסיבות ולחתונות.  

צמות: הצמות מככבות על מסלולי תצוגות האופנה, מעטרות את ראשי הפאשניסטיות ועכשיו קליעת הצמות מגיעות גם לראשיהן של כל מי שאוהבת צמות. בקיץ 2022 נראה הרבה שילובי צמות אם בשיער פזור או אסוף,  במראה טרנדי, הוהר, כפרי או היפי. עיקר התסרוקות לאירועים זה המראה החצי אסוף, צמה מרושלת, שתי צמות,  או שיער פזור בשילוב צמה – לכל אלה ניתן לשלב קליפסים וסיכות. 

גווני שמש במראה ה-FRENCH GLOSSINGלוריאל פרופסיונל העולמית מכתיבה השנה טרנד מרכזי שיהיה חביב מאוד על בנות ישראל, ושמו: FRENCH GLOSSING. המראה הקלאסי הזה משלב למעשה גווני שמש במראה טבעי, עם שטיפת דיה לייט מעליהם, לאיזון הרמוני ודיוק של הגוון. התוצאה: מעבר גוונים הדרגתי, מואר ועם המון ברק, שמעניק טאץ' יוקרתי מאוד למראה הכללי, ומציג שיער מדויק, בריא ובוהק.

צבעי נחושת: טרנד נוסף בצבעי שיער הוא 'טרנד הנחושת' – המראה הג'ינגי , זהו צבע השיער החדש האהוב על הסלבס, כמו שראינו לאחרונה את סידני סוויני , קאיה גרבר, וקנדל ג'נר, שלושתן נטשו את צבעי השיער המיוחדים שלהן לגווני הנחושת.  ניתן גם לעשות גוונים נחושתיים – המוסיפים ווליום לשיער ומצטלם נהדר לאינסטגרם!

שיער אסוף: שיער אסוף בחודשי הקיץ  הוא הטרנד המומלץ ביותר לאירועים, חתונות ומסיבות בימים הקיץ החמים והלחים: קליל  יותר, וישמר לאורך זמן במראה נקי ומסודר, והוא מוסיף נוכחות לכל אירוע.  מומץ על שיער אסוף ברישול, לא מתאמץ – מעניק מראה רך לפנים ונשי.  

הטרנד המוביל לשיער  כלות: שיער אסוף,  בשילוב צמות, מעניק לשיער נפח קליל בטקסטורה טבעית ולא עשוי מידי – תסרוקת במראה קלאסי. 

Related Post

על תזונה ואוכל בסתיו

Posted by - 7 בנובמבר 2019 0
הסתיו בעיצומו ואיתו שינויי מזג האוויר המביאים עמם נזלת, שיעול, צינון, עור ושפתיים יבשות ועיניים דומעות. המומחית לנטורופתיה, נועה פרומן…

30 שנות חבצלות

Posted by - 24 ביולי 2019 0
לעיני למעלה מאלף צופים חגגה להקת "החבצלות" 30 שנה להיווסדה; מעל 200 רקדנים ורקדניות הדהימו את הקהל הרב שהגיע להצדיע…

משלבים בין העולמות

Posted by - 11 ביוני 2019 0
מעצבת הפנים סנדרה חליבה, שעיצבה דירה בפרויקט בריגה בעיר ימים לזוג צעיר מצרפת, שילבה בין לוק אירופאי ונקי לבין אלמנטים…
כלי נגישות