והזוכה המאושר: ספידי גונזלס

0 0

צעיר בן 26 מאזור השרון זכה בהגרלה שהתקיימה בשבוע שעבר ב-22 מיליון שקלים בלוטו. ביום שלמחרת בשעה 8:00 התייצב במחלקת הזכיות לקבל את הפרס.

 

הבוקר (20.6), נשבר שיא המהירות של הגעת הזוכה בפרס הראשון בלוטו למפעל הפיס. צעיר בן 26 הגיע בשעה 8:00 למחלקת הזכיות בבית מפעל הפיס לקבל את הפרס הראשון מההגרלה שהתקיימה אמש.

 

הזוכה, בן 26, רווק, תושב אזור השרון אשר עובד כשכיר בענף הבנייה, שלח 4 טורים בלבד בסכום של 11.60 ₪, הזוכה סיפר: "שמעתי ברדיו את סכום הפרס והחלטתי לנסות את מזלי, שלחתי ארבעה טורים, בחרתי מספרים אקראיים והמזל שיחק לי בגדול".

 

"לא הצלחתי לישון כל הלילה מרוב התרגשות" סיפר הזוכה והוסיף "אחרי לילה בלי שינה, החלטתי לצאת מהבית ב-6:00 בבוקר, להגיע מוקדם למפעל הפיס בכדי לקבל את זכייתי ולחזור הביתה לישון".

 

לשאלה מה יעשה עם הכסף אמר הזוכה כי הוא גר בשכירות וכעת יתאפשר לו לרכוש דירה: "אשקיע את הכסף בחוכמה, בעקבות הזכייה אני חושב להתמסד ולהקים משפחה עם ארבעה ילדים כפי שאני חולם".

 

צילום אבי חיים

 

Related Post

חדשות הנדל״ן בעיר

Posted by - מאי 11, 2022 0
חברת אורון נדל"ן, מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, נמצאת בשלבי תכנון של שני פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בנתניה.  1. ברח' ראשון לציון בעיר,…

לא‭ ‬רק‭ ‬פיקוח

Posted by - מאי 7, 2020 0
התקופה, ‬תקופת‭ ‬הקורונה, ‬מאתגרת‭ ‬ולא‭ ‬פשוטה. ‬מנהל‭ ‬אכיפה, ‬בטחון‭ ‬ופיקוח‭ ‬על‭ ‬כל‭ ‬צוותיו‭ ‬השתדל‭ ‬להביא‭ ‬את‭ ‬מירב‭ ‬הסיוע‭ ‬לתושבים‭ ‬במגוון‭…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות