התקלקל לכם המצבר? השירות שיספק לכם מצבר עד הבית במהירות

8 0

אף אחד מאיתנו לא חולם להיתקע עם הרכב שלו בעבודה, מחוץ לבית או באמצע הכביש. אף אחד לא חולם על זה אבל זה מסוג הדברים שפשוט קורים. כשהמצבר גמור, אי אפשר לנסוע לשום מקום וזאת משום שהמצבר אחראי על כל המערכות החשמליות של הרכב: על החלונות, ההצתה, הרדיו והמזגן. באמצעות שירות מצבר עד הבית תוכלו לעקוף את הצורך להגיע לחנות חלפים ותיקונים כשמגיע הזמן למצבר חדש. תוכלו ליצור קשר עם שירות החלפת מצברים, וטכנאי שירות יבוא אליכם עם המצבר החדש, ואם אפשר, יחליף אותו עבורכם במקום.

שירות מצבר עד הבית הוא אחד המבצעים הטובים ביותר לשירותי תיקונים בדרכים. השירות זמין במחירים תחרותיים, עם אחריות.

מתי מגיע הזמן להחליף את המצבר?

כמו אנשים, גם מצברים מזדקנים לאורך הזמן ויש להם אורך חיים מוגבל. גם בתנאי הפעלה אידיאליים, מצברים מתדרדרים בהדרגה עד שהם כבר אינם מסוגלים לספק מספיק כוח להפעלת מנוע. דפוסי השימוש ברכב תורמים גם הם להזדקנות המצבר.

מכוניות שנוסעות בעיקר בנסיעות קצרות עשויות שלא לאפשר טעינה מלאה של המצבר, ומצברים ברכבים שחונים לפרקי זמן ממושכים מתקלקלים. בשני המצבים האלו, שי מוש בשירות מצבר עד הבית ושירותי תחזוקה ותיקונים יאפשר לכם לשמור על מצבר תקין ויאריך את חיי השירות שלו.

איך להפיק את המיטב מהמצבר?

דגם חדש של מצבר עד הבית יחזיק מעמד, בממוצע, שלוש עד חמש שנים, אבל תנאי הנהיגה, השפעות מזג האוויר והתחזוקה ישפיעו על אורך חייו.

תוכלו להפיק את המרב מהמצבר על ידי הקפדה על כמה צעדים חשובים, רק זכרו לחבוש כיסוי הגנה לעיניים ולעטות כפפות במהלך העבודה על המצבר, ולעולם אל תעשנו לידו ואל תאפשרו מצב של ניצוצות או להבה פתוחה בסמוך למצבר.

חשוב לוודא שחיבורי המצבר אינם רופפים

אם הם רופפים, הדקו אותם באמצעות מפתח ברגים, או הזמינו שירות מצבר עד הבית כדי שאיש מקצוע מומחה בתחום יגיע ויקבע אם יש צורך להחליף את המצבר או שאפשר להדק אותו בבטחה.

בדיקה קבועה של המצבר

כשהמצבר מתחיל להתיישן, יש לבדוק אותו מדי פעם באמצעות הזמנת שירות מצבר עד הבית כדי שאיש מקצוע מוסמך יבצע בדיקה מקיפה לתקינות המצבר.

למומחה מקצועי יש ציוד בדיקה שבודק את תקינות המצבר והוא יוכל לקבוע כמה אורך חיים נותר למצבר, כך שתוכלו להחליפו במידת הצורך ולהימנע ממצב של היתקעות הרכב בדרכים.

שירות מצבר עד הבית ידידותי ומקצועי

שירות מצבר עד הבית הוא אחד מיתרונות השירות הפופולאריים ביותר, כשטכנאי השירות מחליפים את המצבר עבורכם בשירות שמגיע עד ביתכם או עד המקום בו נתקעתם עם הרכב.

איש מקצוע מומחה בהחלפת מצברים מתקן מצברים או מחליף אותם בחדשים, מה שחוסך משאבים ומונע תיקונים יקרים יותר אם הזנחת המצבר מובילה לפגיעה רחבה יותר.

זקוקים לשירות של מצבר עד הבית? הגעתם בדיוק למקום הנכון חברת IDM מצברים מגיעים עד לפתח הבית שלכם תוך זמן קצר. שירות אמין, מקצועי, יעיל עם מאה אחוז אחריות הן על העבודה והן על המצבר עצמו.

קרדיט תמונה: freepik

Related Post

חוזרים לשגרה בטוחה בלניאדו

Posted by - 4 במאי 2020 0
המכונים, הניתוחים ומרפאות החוץ בבי"ח לניאדו חוזרים לפעילות שגרתית, תוך הקפדה מלאה על כללי הריחוק החברתי והמיגון מערך המכונים ומרפאות…

שיקום אתר הפסולת

Posted by - 2 באוקטובר 2018 0
העבודות לשיקום אתר הפסולת בחלקה הדרום מערבי של נתניה החלו לאחרונה מחדש, בניהולה של החברה הממשלתית לשירותי איכות הסביבה, ותחת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות