התכנס פורום לקידום השכונות הוותיקות בעיר,שמטרתו ליישר קו עם השכונות החדשות והמבוססות יותר.

8 0

עיריית חדרה הקימה פורום שכונות, שנועד להוביל את השכונות הוותיקות ליישור קו עם שכונות חדשות ומבוססות יותר מבחינת חזות, טיפוח, קהילה, פנאי ועוד.

את הפורום, שיזם חבר המועצה ומחזיק תיק השכונות הוותיקות טספאי אדריג'או בהתאם למדיניות ראש העירייה צביקה גנדלמן, מוביל מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, ושותפים בו רבים מהשדרה הניהולית-מקצועית בעירייה, בגופי הסמך ובארגונים נוספים, כולל חינוך, רווחה, פנאי העיר, שפ"ע, התחדשות עירונית, שיטור קהילתי, מחלקות הנוער, מנהלי פרויקטים כמו "עיר ללא אלימות" ,תוכנית 360, הדרך החדשה, ועוד שורה ארוכה של אנשי שטח ומקצוע רלוונטיים. הפורום יתכנס באופן תקופתי למיפוי הצרכים, קידום השכונות ועידוד תושביהן למעורבות קהילתית, שיתופי פעולה, יציאה מגבולות השכונה והגברת תחושת השייכות לעיר כולה.

בתום הליך המיפוי של צורכי השכונות, יתבצע איגום משאבים של כל הגופים הרלוונטיים בעירייה ובגופי הסמך, במטרה לייעל את הפעילות ולמנוע כפילויות.

בהמשך מתכנון הפורום לשתף בדיוניו גם נציגי תושבים, מבוגרים, צעירים ונוער, על מנת להרחיב את מעגל המעורבות.

מדובר בשכונות הוותיקות ברחבי העיר, למעט שכונות גבעת אולגה ומערב העיר, אשר מחזיק התיק שלהן הוא חבר מועצת העיר משה צ'יקו אנוקנין.

 

Related Post

קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים

Posted by - 5 באוגוסט 2021 0
כדי לתת מענה לבני משפחה שמטפלים בהורים מזדקנים תוביל המחלקה לאזרחים ותיקים בעיריית חדרה קבוצות תמיכה ייחודיות על מנת ללוות,…

ביקור שרת החינוך בחדרה

Posted by - 27 בינואר 2022 0
שרת החינוך ביקרה ב"מדעים ויהדות" בחדרה ופגשה את ראש העיר ניר בן חיים רשת החינוך "מדעים ויהדות" בחדרה והעומד בראשה,…

לא נשכחים לעת זקנה

Posted by - 11 במרץ 2018 0
בשיתוף עיריית חדרה, עמותת "פנאי העיר" ועשרות תלמידים מתנדבים, קיימה הקרן לידידות שורה של פעילויות שנועדו להפיג את בדידותם של…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות