התחביב החדש של טיטי איינאו, המשלחת הסודית מבחריין וגם – נתניה נצבעה בסגול

8 0

האם טיטי איינאו החלה בתחביב חדש ויוקרתי במיוחד-רכיבה על סוסים? בשקט בשקט התכנסה לה קבוצה מרשימה של החברות הכי טובות להרמת כוסית חגיגית בחוות מורשת הטנסי בכפר נטר.בין המשתתפות אשר הביעו עניין רב בסוסים הגזעיים היו טיטי איינהאו, ג'ני צ'רוואני, אלכסה דול, קסניה טרנטול, לובה ג'יקבסון,  יאנה לוי, ילנה ראלף ואירה סימנוב אשר הדגימה את כישורי הרכיבה המפותחים שלה. צילום: אירה סימנוב.

 בפגישה שנערכה לאחרונה בארץ החמה ביותר לאחרונה בקרב התיירים הישראלים הגיעו להרמת כוסית בדובאי סולי וולף ראש הקהילה מיוזמי הסכמי השלום, ועסקת מכירת ביתר ירושלים מידי משה חוגג, הזמר אייל גולן ואנשי העסקים חיים רביבו, לירון עופרי, רן רחמני, שי זוארץ, מוטי אברג׳יל, וניסן יחזקאל הזמר אייל גולן נצפה  עם נשיא הקהילה סולי וולף, בשיחה שנמשכה אל תוך הלילה על מגוון נושאים מעניינים באמירויות.

לאחרונה  נחנך בישראל מרכז הסחורות של דובאי – קבוצה בבעלות ממשלת דובאי המאגדת תחתיה למעלה מ-18 אלף חברות בתחומי הסחר השונים ביניהם: חקלאות, טכנולוגיה ואנרגיה מתחדשת, יהלומים ועוד. לרגל פתיחת המרכז הגיע לישראל יו”ר מרכז הסחורות ובורסת היהלומים של דובאי, אחמד בין-סוליאם ורכבת אווירית של בכירים מדובאי.  צילום אחיקם בן יוסף

אלי דלל, סגן ומ"מ ראש העירייה, ניצל את סוף השבוע האחרון כדי להתחיל לקרוא ביוגרפיה על מנחם בגין, ראש הממשלה השישי. מדלל נמסר : "בזכות בגין הצטרפתי בשנת 1977 לתנועת הליכוד, שבה אני חבר עד היום. אני מתגעגע אליו מאוד".

מלון "המלך דוד", מרשת מלונות דן, שסגור בגלל משבר הקורונה, נפתח במיוחד כדי לארח משלחת סודית מבחריין, בראשות ד"ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה, בן דודו של מלך בחריין. ד"ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה הינו יו"ר חבר הנאמנים של המרכז הגלובלי לשלום ודו קיום על שם המלך חמד בן עיסא אל חליפה. המשלחת מהנסיכות בחריין, התארחה במלון המלך דוד ירושלים במשך 5 ימים והוקצו עבורה מספר חדרים במלון.  במהלך הביקור שלו, ד"ר שייח חאליד בן חליפה אל חליפה נפגש עם נשיא מדינת ישראל, מר ראובן ריבלין וקיים במלון מגוון פגישות עם אנשי דת מקומיים. צילום: שלומי אמסלם

ואהבת לרעך כמוך – גם אם הוא לא כמוך: נתניה נצבעה סגול היום,  יום שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות.  במסגרת היום המיוחד יצא מרכז אתגר, מרכז יום לאוכלוסייה עם מגבלה פיזית תפקודית במנהל הרווחה והשירותים החברתיים של עיריית נתניה. במבצע ייחודי "יצאת רגיש", ברחובות  העיר.  צוות מרכז אתגר ולקוחותיו (אנשים עם מוגבלות) הגיעו אל העסקים בנתניה ובדקו את רגישותם לאוכלוסייה.

בעלי עסקים שהפגינו רגישות ויחס מכבד זכו לתעודת הוקרה ומילה טובה תחת הכותרת "ואהבת לרעך כמוך, גם אם הוא לא כמוך". פעילויות אלה, שמטרתן העלאת המודעות, קידום תפיסה סובלנית, קבלת האחר ושוויון לאנשים עם מוגבלויות, הינם פרי ששיתוף פעולה בין היחידה לטיפול באנשים עם מוגבלויות במנהל הרווחה ומנהל החינוך.

בפינתו של טל חמד השבוע נתפסה בעדשת המצלמה ורד סוויד מי שהייתה בעבר ראש העיר ויועצת ראש הממשלה למעמד האישה..

פרלה כהן סקאלי בעלת חינה׳ניות מביאה לכם את מרוקו המתוקה עד הבית. בשבוע שעבר תרמה ל״עמותת שווים״ מארזי עוגות מרוקאיות, דונאטס ועוד מטעמים שרק היא יודעת להכין!!! ערבות הדדית אמרנו. הגיעו לסייע לגברת כהן ארבעת הסטודנטים החרוצים.. עמית פוגל, ניקול מוזס, מתן חרזי, שי גרידיש. אחלה שבוע אלופים..

10.חגיגות יום הולדת בשטח.. כפיר מאשיאן חגג לאחרונה יום הולדת 21 ואיזו סיבה יותר טובה יש לרדת לשטח?? מדור מציצים רוצה לאחל המון מזל טוב אחלה שבוע גיבור..

כרגיל בגזרת הנשים היפות במדור השבוע מככבת אצלנו  אוראל ואענונו  שמנצלת את חופשת הקורונה מהלימודים ומצאה אפילו לזמן לצלם תמונה שהגיע עד למדור שלנו..

עוד בגזרת החוגגים לאחרונה: קארין זאדור שלמרות הקורונה לא וויתרה על חגיגות החלפת הקידומת ודאגה לחגוג בסופש האחרון עם החברים הקרובים בתל אביב כמובן שלפי ההנחיות יום הולדת שהיא לא תשכח אף פעם.. קארין שכרגע משמשת כלוחמת בגדוד תבור ניצלה את ימי הבית כמו שרק היא יודעת מדור מציצים רוצה לאחל המון מזל טוב ליפייפיה הנתנייתית אחלה שבוע..

רק עוד 100 יום.. הסרספ הכי חזק בצהל מתחיל את הספירה לאחור רק עוד 100 יום נותרו עד שמתן נגרין יהפוך לאזרח מסתבר שהזמן טס שנהנים כבר אפשר לראות את הטיול הגדול ברקע??

המון מזל טוב לגאיה אוחיון שהחליפה קידומת בסופש האחרון ודאגה לחגוג יום הולדת סטייל קורונה בהתאם להנחיות עם החברים הקרובים שדאגו להרים לייפיפיה הנתנייתית רגע לפני שהיא חוזרת לעוד שבוע בצהל מדור מציצים מצטרף לברכות

Related Post

השבוע בכפר יונה: אכיפה

Posted by - 7 בדצמבר 2022 0
יחידות השיטור העירוני והפיקוח העירוני בכפר יונה, ערכו מבצע אכיפה והסברה לרוכבות ולרוכבי אופניים וקורקינטים חשמליים, ברחבי העיר. במסגרת הפעילות, ניתנו…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות