השתלת פיאה: לכמה זמן זה מחזיק?

9 0

אחד מהסימנים הראשונים לזקנה הוא נשירת שיער שמורידה את הביטחון. גברים רבים נאלצים להתמודד עם התקרחות כבר מגיל צעיר, דבר שלא היה נפוץ בעבר. אם בעבר לאנשים היה שיער שופע עד גיל מבוגר, המציאות של היום שונה לגמרי. זוהי הסיבה שבגללה נכנסו לחיינו לא מעט פתרונות שונים שנועדו להפוך את הקערה על פיה. אותם פתרונות מאפשרים לגברים מקריחים להנות משיער שופע למרות המצב. התקרחות יכולה לנבוע מגנטיקה או בגלל בעיות שונות, אך אתכם זה לא אמור לעניין. השתלת שיער תאפשר לכם להחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי כפי שהוא היה בעבר. אך האם הפתרון הזה מחזיק לזמן רב? הגיע הזמן שתבינו עד כמה האפשרות של השתלת פיאה היא כדאית.

האם השתלת שיער מחזיקה לכל החיים?

השאלה הזאת היא מאוד טריקית, בטח כאשר חברות שונות רוצות למשוך אתכם אליהן. עליכם לקחת בחשבון כי אף אחד לא באמת יודע כמה זמן תחזיק ההשתלה שביצעתם. עם זאת השאיפה היא שהפתרון יהיה אפקטיבי לזמן רב, כמה שנים טובות. עם זאת תדעו כי יכולים להיות מקרים שונים שבהם תצטרכו להגיע לטיפולי השלמה. כלומר טיפולים שבהם משלימים את העבודה שבוצעה על מנת להשיג תוצאה מושלמת. לפיכך אל תצאו מנקודת הנחה כי הביקור במרפאה להשתלת השיער יהיה ביקור חד פעמי.

איך בוחרים מקום להשתלת שיער?

רוצים להגדיל את הסיכוי שהשתלת השיער שלכם תהיה מוצלחת? מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את המקום הנכון לעבור בו את הטיפול. בחירה שגויה של מקום להשתלת שיער עלולה להוביל למצב שבו תצטרכו לחזור עליה פעם נוספת. שמענו לא מעט סיפורים על אנשים שונים שחזרו על ההשתלה פעם נוספת כי היא לא הייתה כמו שצריך.

  • תקשיבו להמלצות של מטופלים שונים שכבר ביצעו את הטיפול. הם בוודאי יכולים להמליץ לכם על מקומות שונים שבהם הם ביצעו את ההשתלה שלהם. בו בזמן הם גם יכולים להזהיר אתכם ממקומות שונים שבהם התוצאה לא הייתה לשביעות רצונם. כל חוות דעת יכולה לקדם אתכם עוד צעד אל עבר הבחירה הנכונה.

  • המיומנות של המרפאה שבה מבצעים את הטיפול משפיעה על התוצאה הסופית. ככל שהמרפאה תהיה יותר מיומנת עם צוות מנוסה, כך תשיגו את התוצאה הרצויה. מרפאה שבה הצוות לא מספיק מנוסה עלולה לעשות טעויות שיגרמו לכך שהתוצאה לא תהיה לשביעות רצונכם. לכן תבחנו היטב איפה אתם עומדים לבצע את הטיפול.

  • העלות של הטיפול יכולה להדליק לכם נורות אזהרה אדומות. הרי אם תשלמו מחיר מוזל על הטיפול, לא מן הנמנע כי הוא לא יחזיק כמו שאתם מצפים מלכתחילה. עם זאת במקרה שבו תשלמו מחיר הגיוני, רוב הסיכויים כי הטיפול יתבצע בדיוק לפי כל הכללים הכי קריטיים להצלחה.

  • תבקשו לקבל אחריות בסופו של הטיפול בשביל השקט הנפשי שלכם. כל מרפאה שבטוחה בתוצאות שהיא משיגה תספק לכם אחריות מבלי שתבקשו אותה. עם זאת בחלק מהמקרים תצטרכו לדרוש את האחריות על מנת שתוכלו להיות רגועים. בסוף אם הטיפול לא יהיה לשביעות רצונכם תוכלו לבצע את ההתאמות הדרושות.

  • המרפאה שבה אתם מצבעים השתלת שיער צריכה להיות מרפאה שמשתמשת בציוד מתקדם. הציוד שבו תשתמש המרפאה אמור להיות זה שיעניק לה יתרון על פני מרפאות אחרות. עם הציוד המתקדם יהיה ניתן לבחון את מצב הקרקפת טרם ביצוע ההשתלה, וגם לבצע אותה כמו שצריך. מהבחינה הזאת לא צריכות להיות לכם פשרות או הנחות.

תמונה: pixabay

Related Post

מציצים בסימן קולולוש: מי חגגה לאחרונה מסיבת רווקות, מי היא הרווקה הנחשקת שהתחתנה לאחרונה ומשיקה כעת קולקציה חדש של משקפי שמש – וגם – מצלמת מציצים הגיעה לשטיח האדום של 'אופוריה'

Posted by - 18 ביוני 2019 0
נחשו מי חגגה לאחרונה מסיבת רווקות? מלא מזל טוב לדוגמנית והשחקנית אגם רודברג שחגגה לה מסיבת רווקות בירושלים כשהיא לבושה…

השבוע בכפר יונה: "שומרות הסף"

Posted by - 9 בינואר 2023 0
בשבוע שעבר נפתח המחזור השני של קורס "שומרות הסף", מטעם עיריית כפר יונה. בקורס, האורך שלושה מפגשים, רוכשות המשתתפות ידע…
כלי נגישות